banner421
banner461
banner195

Asmalı Konak'la alakalı şok iddia: Kapı kollarını yaladılar

Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde çekimleri yapılan ATV'nin efsane dizisi Asmalı Konak'la ilgili yıllar sonra şaşırtıcı açıklama geldi.Ünlü oyuncu Yonca Cevher, bir döneme damga vuran Asmalı Konak'ın çekimlerinde yaşadıklarını, "Özcan Deniz'in tuttuğu kapı kolunu yalıyorlardı." diyerek dile getirdi.


banner143
Asmalı Konak'la alakalı şok iddia
İlgili Galeriye Git
banner134
Asmalı Konak'la alakalı şok iddia:'Kapı kollarını yaladılar....Oyuncu Yonca Cevher Kanaltürk'teki "2. Sayfa" programına konuk oldu. Bir döneme damga vuran "Asmalı Konak" dizisinde oynayan Cevher, çekimlerinde yaşadıklarını anlattı: " Bazı kadınlar konağın duvarlarını yüzlerine sürüyorlardı. Özcan Deniz'in tuttuğu kapı kolunu yalıyorlardı. Bunu gözümle gördüm. Böyle bir fanatiklik olamaz. Gözlerime inanamadım. Donup kaldım. Bunu yapan Özcan Deniz'in bir kadın hayranıydı.

Dizide Nurgül Yeşilçay'ın arkadaşı Duygu karakterini canlandıran Yonca Cevher, katıldığı bir programda ilginç açıklamalar yaptı.
 
Cevher, bir döneme damga vuran Asmalı Konak'ın çekimlerinde yaşadıklarını olayı şöyle anlattı:
 
ÖZCAN DENİZ'İN TUTTUĞU KAPININ KOLUNU YALIYORLARDI...
 
"Bazı kadınlar konağın duvarlarını yüzlerine sürüyorlardı. Özcan Deniz'in tuttuğu kapı kolunu yalıyorlardı. Bunu gözümle gördüm. Böyle bir fanatiklik olamaz. Gözlerime inanamadım. Donup kaldım. Bunu yapan Özcan Deniz'in bir kadın hayranıydı. Bir gün yoğun ilgiden konakta kilitli kaldık. Emniyet şeridini ezip geçtiler, kapıları yumrukladılar, ne yapacağımızı bilemedik."

İşte o efsane dizi Asmalı Konak gelin birlikte izleyelim...

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
aşk ilahi olmazsa sapkınlık başlar - 3 yıl önce
inanç da ölçüler sağlam öğrenilmezse bu tür sapkınlıklar elbette olur.. daha fenalarıda olur....
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
Nevşehir in böyle sağlam ve güvenilir bir haber sitesinin böyle aslı olmayan haberleri yayınlaması beni gerçekten üzdü şaşırttı sizden böyle bir haber açıkçası beklemiyordum. . Simdiye kadar hangi bir ünlü kapı kolunu yalamiş ki ? Buna nasıl inanabilirsiniz ki ?
Avatar
Acıyorum - 3 yıl önce
Toplum ahlak yoksunu olunca sapıklık zirve yapıyor. Bir bela bizi düzeltir ama kurunun yanında yaş da yanacak ne acı ki
Avatar
boşluktaki insan - 3 yıl önce
Boşlukta kalan insan her seyi yapar. Ne bekliyorsunuz.... aşkın sahibini bilmeyen aşık değil rezil olur...