banner421
banner461
banner195

Göreme'de Muhteşem Nişan Töreni

Nevşehir Esnaflarından Ahmet Aslan’ın oğlu ve Nevşehir’in eski saygın ve tanınmış vaaz hocalarından merhum İrfan Demirhan’ın torunu Esat Aslan dünya evine girmek için ilk adımını attı.Esat Aslan ve Nilüfer Buluthan Nişan töreni Ramazan bayramının 3.Günü akşamında Göreme kasabası Destiny Resteurantta çok sayıda davetlilerin katılımında gerçekleşti.


banner143
banner134

 Nevşehir Esnaflarından Ahmet Aslan’ın oğlu ve Nevşehir’in eski saygın ve tanınmış vaaz hocalarından merhum İrfan Demirhan’ın torunu Esat Aslan dünya evine girmek için ilk adımını attı.Esat Aslan ve  Nilüfer Buluthan Nişan töreni Ramazan bayramının 3.Günü akşamında Göreme kasabası Destiny Resteurantta çok sayıda davetlilerin katılımında gerçekleşti.

Esat ve Nar Belediye Başkanı Ali Erdoğmuş'un yiğeni Nilüfer çiftlerinin Göreme de düzenlenen nişan merasimlerine Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil,Nar Belediye Başkanı Ali Erdoğmuş, Sinop Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Uysal ile çok sayıda davetli katıldılar.

Genç çiftlerin nişan yüzüklerini Hafız Mahmut Kemikkıran ile Nevşehir’in eski saygın ve tanınmış vaaz hocalarından merhum İrfan Demirhanın kardeşi Yaşar Demirhan takdılar.

Esat ile Nilüfer çiftlerinin yemekli nişan töreninde Hafız Mahmut Kemikkıran dualar okudular.Göreme Belediye Başkanı Nuri cingil ile Nar Belediye Başkanı Ali Erdoğmuş davetlilerden büyük ilgi gördüler.

Nişana davetli çok sayıda ki konuklar gecenin ilerleyen saatlerine kadar müzik eşliğinde eğlendiler.

FİB Haber Merkezi olarak genç çiftlere mutluluklar diliyoruz.  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.