banner421
banner461
banner195

Paris Hilton Nevşehir'de film çekecek

Dünyaca ünlü model Paris Hilton'un, başrolünü başarılı oyuncu Erkan Köse ile paylaşacağı 'Yarmani' filmi için Kapadokya Nevşehir'e geldi.

Paris Hilton Nevşehir'de film çekecek

banner143
banner134

 Dünyaca ünlü model Paris Hilton'un, başrolünü başarılı oyuncu Erkan Köse ile paylaşacağı 'Yarmani' filmi için Kapadokya Nevşehir'e geldi.

 

Saf bir Anadolu delikanlısının ünlü bir moda gurusu haline gelmesini komik bir dille anlatılacağı 'Yarmani' isimli filmin mekanlarının belirlenmesi için Nevşehir'e gelen Plato film ekibi, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'i makamında ziyaret etti.

İstanbul ve Kapadokya bölgesinin değişik mekanları ile ABD'nin Los Angeles kentinde yaklaşık 3 haftalık bir çalışma ile çekilmesi planlanan 'Yarmani' isimli film için Nevşehir'de mekan arayışına giren film yönetmeni Barış Denge, Genel Koordinatör Fahrettin Kuru ve Paris Hilton ile başrolü oynayacak olan ve özel bir TV'de büyük beğeni ile izlenen Gecekondu isimli dizinin başkahramanı Erkan Köse'nin de bulunduğu ziyarette, Belediye Başkanı Ünver, ekibin çalışması için Nevşehir Belediyesi olarak kendine düşeni yerine getireceklerini belirtti.

Nevşehir'de kendilerine gösterilen yakınlıktan büyük bir mutluluk duyduklarını belirten Genel Koordinatör Fahrettin Kuru da, Plato film olarak Sinan Çetin'in de üzerinde durduğu önemli bir proje konumundaki 'Yarmani'nin, sadece Türkiye'de değil dünyada da ilgi çekmesini beklediklerini belirtti. Kuru, çekimlerin mekan belirleme çalışmalarının tamamlanmasının ardından önümüzdeki hafta içerisinde başlamasının planlandığını ifade etti.

 

Kaynak: Haber7.com


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.