banner461

AK Parti Sandık Kurulu görevlilerinin eğitimine başladı

AK Parti Nevşehir İl Seçim İşleri Başkanlığı, 24 Haziran'da Cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimlerinde sandık başında görev alacak, asil yedek ve müşahitlerin eğitimine başladı.

AK Parti Sandık Kurulu görevlilerinin eğitimine başladı
03 Haziran 2018 Pazar 17:48

banner143
banner134

Adalet ve Kalkınma Partisi adına sandık kurulunda görev alacak asil ve yedek üyeler ile müşahitlerin eğitimi başladı... Seçim günü sandıkta görev yapacak sandık görevlileri ve müşahitlere sandık kurulunda yapılacak işler cumhurbaşkanlığı seçimi ve milletvekilliği seçimi oy pusulaları ayrımı yeni ittifak sistemi partilerin nasıl milletvekili çıkaracağı ve sandık kuruluna yapılacak itirazlar ile ilgili bilgilendirme yapıldı..

Konuyla ilgili Nevşehir AK parti il seçim işleri Başkanı Av. Muhammed Feyzi Aygün;" Sandık kurulu üyelerimize eğitimlere başladık ve bugün Avanosta ki görevlilerimizle bir araya gelerek yeni sistemi ve sandıkta yapılacak işlemler ile ilgili bilgi verdik Gülşehir'de il başkan yardımcımız Av. Nurdem Bilgen Ürgüpte il başkan yardımcımız Dr.Mehmet Savran eğitimlerini verdiler. Seçime kadar tüm ilçelerimizde ikişer defa eğitim vereceğiz. Her seçim olduğu gibi bu seçimde de seçimin her anlamda lider partisi Ak parti olacaktır" şeklinde konuştu..

Eğitimlerin önümüzde ki günlerde de süreceği öğrenildi..


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.