banner461
banner195

Borsa Başkanı Salaş'a Büyük Görev...!

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi (İDTM A.Ş.) yönetimine seçildi.

Borsa Başkanı Salaş'a Büyük Görev...!
16 Ağustos 2018 Perşembe 15:19

banner143
banner134

Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, 1982 yılında TOBB'un öncülüğünde kurulan İstanbul Dünya Ticaret Merkezi'nin (İDTM A.Ş.) Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi.

Müjdeyi Parmakasız Verdi!

TOBB Genel İdare Kurulu Üyesi ve NTSO Başkanı M. Arif Parmaksız, FİB Haber Merkezine yaptığı açıklamasında; "Bugün yapılan genel kurul sonrası "İstanbul Dünya Ticaret Merkezi Yönetim Kurulu Üyeliğine" TOBB kontenjanından, Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş getirilmiştir. Ben buradan Borsa Başkanımız Salaş'ı tebrik ediyor, bu görevi verdiğinden dolayı da NTSO ve Nevşehir İş Dünyası adına Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanımız Sayın M. Rıfat Hisarcıklığlu'na sonsuz teşekkür ediyorum" dedi...

İstanbul Dünya Ticaret Merkezi, bugüne kadar dünyada 100'e yakın ülkede kurulan ve 300'ü aşan ticaret merkezleri ağı içerisinde yer alıyor. İstanbul Yeşilköy'de yer alan İstanbul Dünya Ticaret Merkezi bünyesinde Fuar Merkezi, çarşı ve plazalar ile Kongre Merkezi bulunuyor.

FİBHABER.COM Nevşehir'in ilk ve en çok izlenen haber sitesi... Nevşehir'in Bağımsız Güncel Haber www.fibhaber.com
 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.