banner461
banner195

NTB ’Personeline “ISO 10002” Eğitimi verildi

Nevşehir Ticaret Borsası, Personel ‘ine  TS ISO 10002 Müşteri  Memnuniyeti Yönetim Sistemi eğitimi Nevşehir Ticaret Borsası Toplantı salonunda gerçekleşti.  

NTB ’Personeline “ISO 10002” Eğitimi verildi
31 Mayıs 2018 Perşembe 20:12

banner143
banner134

Nevşehir  Ticaret Borsası  personellerine yönelik TS EN ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Eğitimi” düzenledi. Eğitimler sonrası ISO 10002 standardına sahip Türkiye’nin ilk borsalarından biri olmayı hedefleyen, Nevşehir Ticaret Borsası personeline yönelik Uluslararası Standart Organizasyonu tarafından yayınlanan ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Şikâyet Yönetim Sistemi Bilgilendirme eğitimi verildi.

Eğitmen Mehmet Besleme tarafından  gerçekleştirilen eğitimde sürecin etkin bir şekilde yönetilerek üyelerimize sunulan hizmet kalitesinin artırılmasıdır.Mevcut Üyeleri ile uzun dönemli ilişkiler kurmasını ve bu ilişkileri geliştirmesini sağlayan bir yönetim yaklaşımıdır. Üyeleri ile  olan ilişkileri geliştirmek, müşterinin tutum ve davranışlarını doğru anlamak, istek ve ihtiyaçlarına tam cevap verebilmek ve sürecin etkin bir şekilde yönetilerek müşteri memnuniyetinin ve üyelerimize sunulan hizmet kalitesinin artırılması ile ilgili yönetim sistemi hakkında Ticaret Borsası Personeli bilgilendirildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.