banner461
banner195

NTB’dan üyelerine marka, strateji semineri

Marka ve Markalaşmanın öneminin her geçen gün arttığı bu yıllarda, ürünlerin ve kendi değerlerimizin rakiplerine göre bir adım önde olabilmesi için Markaların ve Markalaşmanın ne kadar önemli olduğunu ve rekabet edebilmek için marka olmanın gerekliliğini her platformda dile getiren Nevşehir Ticaret Borsası üyelerine bu konuda her türlüğü desteği vermekte. ​

NTB’dan üyelerine marka, strateji semineri
26 Ocak 2017 Perşembe 13:08

banner143
banner134
Marka ve Markalaşmanın öneminin her geçen gün arttığı bu yıllarda, ürünlerin ve kendi değerlerimizin rakiplerine göre bir adım önde olabilmesi için Markaların ve Markalaşmanın ne kadar önemli olduğunu ve rekabet edebilmek için marka olmanın gerekliliğini her platformda dile getiren Nevşehir Ticaret Borsası üyelerine bu konuda her türlüğü desteği vermekte.

Ürünleri ve firmaları kendi markalarını oluşturmak için Borsanın yaptığı çalışmalar kapsamında, bu konuda uzman olan Gümüşhane Üniversitesi iletişim fakültesindenYardımcı Doç. Dr. Emre Ş.Aslan Üyelere, marka, strateji, reklam, iletişim  konularında 10 Şubat 2017 Cuma günü saat 14.00’ da bir seminer verecek. 
Nevşehir Ticaret Borsasında yapılacak olan seminere tüm üyeler davet edildi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.