banner461
banner195

NTSO ve AHİKA İşbirliğinde Eğitimler Başlıyor

Sürekli iş birliği içerisinde bulunan iki kurum olan Nevşehir TSO ve Ahiler Kalkınma Ajansı yeni bir eğitim seferberliği başlatıyor.

NTSO ve AHİKA İşbirliğinde Eğitimler Başlıyor
07 Kasım 2017 Salı 14:36

banner143
banner134
Sürekli iş birliği içerisinde bulunan iki kurum olan Nevşehir TSO ve Ahiler Kalkınma Ajansı yeni bir eğitim seferberliği başlatıyor.
İlimiz ticaret kapasitesini artırmaya, imalatçılarını inovasyonun önemi hakkında bilinçlendirmeyi amaçlayan eğitimler 9-10 Kasım tarihlerinde E-Ticaret ile başlayacak.
Eğitimler hakkında açıklama yapan Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif PARMAKSIZ , “ İlimiz ticaretini bir adım ileriye götürmek Oda olarak en önemli misyonlarımızdan, Ahiler Kalkınma Ajansı ile birlikte yapacağımız eğitimler de bu amaçla düzenlendi. Sürekli söylediğimiz bir söz var, Dün dünde kaldı cancağızım artık yeni şeyler söylemek lazım, bunu da üyelerimiz kendilerini geliştirerek yapabilir. Yerinde saymayan yeniliği bulan biz olmalıyız, gelişmenin ilerlemenin anahtarı bu.
Bütün üyelerimizin bu eğitimlere katılmalarını, en azından bir çalışanını bu eğitimlere göndermesini rica ediyorum. Bu sayede ilerleyebilir çağın gerisinde kalmayız.” Diyerek bütün üyelerini hatta konulara ilgi duyan herkesi eğitimlere davet etti.
Ahiler Kalkınma Ajansının yeni hizmet binasında olacak ve tamamen ücretsiz olan eğitimlere katılmak için 214 36 66 numaralı telefondan ya da www.ahika.gov.tr internet sitesinden kayıt yaptırmak yeterli.
Eğitim programı ise şu şekilde gerçekleşecek;
- E-Ticaret
09-10 Kasım 2017 Saat _10:00
- Kurumsallaşma ve Markalaşma
23-24 Kasım 2017 Saat _10:00
- KOBİ’ler için İnovasyon
07-08 Aralık 2017 Saat_ 10:00

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.