banner461
banner195

Parmaksız, Nevşehir Islah OSB'deki Yatırımcılar İle Bir Araya Geldi

Islah Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu ve yatırımcıları, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası toplantı Salonunda gerçekleştirilen yemekli toplantıda Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız ile bir araya geldi.

Parmaksız, Nevşehir Islah OSB'deki Yatırımcılar İle Bir Araya Geldi
17 Şubat 2016 Çarşamba 16:32

banner143
banner134

Islah Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu ve yatırımcıları,  Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası toplantı Salonunda gerçekleştirilen yemekli toplantıda Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız ile bir araya geldi.

Yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiği toplantıda yatırımcıların yanı sıra NTSO Meclis Başkanı Seyit İnce ve Meclis Başkan Vekili Ömer Güçlü ile Islah OSB Bölge Müdürü Mehmet Samet Kafalı da hazır bulundular.  Islah OSB Yönetim Kurulu’ndan bölgede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan ve yatırımcıları dinleyen Parmaksız, Oda öncülüğünde özel sanayi bölgesi olarak kurulan ve 2014 yılında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Nevşehir Islah OSB olarak 296 sicil no ile tescil edilen bölgenin o günden bugüne kadar çok yol kat ettiğini Nevşehir’e büyük ölçüde katma değer sağladığını ve her geçen gün geliştiğini ifade ederek konuşmalarına şu şekilde devam etti: “Islah Organize Sanayi Bölgemizin sıkıntıları olabilir bunun için hepimizin elini taşın altına koyması gerekmektedir.  Burası hepimizin sanayisi, iyi günde ya da kötü günde, hep birlikte dayanışma içerisinde her şeyin üstesinden gelebileceğimize inanıyorum” dedi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.