banner461
banner195

Avanos'ta motosikletler denetlendi! 3 motosiklet bağlandı...

Nevşehir'in Avanos ilçesinde motosiklet sürücülerine yönelik uygulama gerçekleştirdi. Trafikten men edilen 3 motosiklet bağlandı...

Avanos'ta motosikletler denetlendi! 3 motosiklet bağlandı...
31 Mayıs 2018 Perşembe 23:41

banner143
banner134

Avanos İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Büro Amirliği ekipleri tarafından ilçede, Kurallara uymayan Motorsiklet sürücülerine Denetimleri sıklaştırdı. 
Nevşehir'in Avanos ilçesinde gürültü kirliliği yapan ya da trafik güvenliğini tehlikeye sokan motosiklet sürücülerine yönelik bugün Saat 16:00 ile 18:00 Arası uygulama gerçekleştirdi.
Avanos İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Büro Amirliği ekipleri, ilçe merkezi Belediye önünde plakasız, tescilsiz motosiklet ve kasksız sürücülere yönelik trafik uygulamalarında 3 Motorsiklet trafikten men edilerek bağlandı.

NEVŞEHİR'DE ONLARDAN ÇOK VAR!!!

"Kural tanımayan hız tutkunu motorcular terör estiriyor!"

Özellikle Nevşehir'de de aşırı hız yaparak kendilerini tehlike sokan motorsiklet sürücülerine yönelik uygulama gerçekleştirilmesini istediler. Şehir içinde kural tanımayan ve trafiği tehlikeye sokan motor sürücüsü şehir magandaları vatandaşların tepkisini çekiyor. Ayrıca cadde ve sokaklardaki aşırı yüksek egzoz sesleri ile gürültü kirliliğine neden oluyorlar.

Trafik ekipleri ; Halkımızın huzur içinde olması için denetimlerimiz ve uygulamalarımız aralıksız devam edecek.  dediler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.