banner461
banner195

Çorum Ve Yozgat’ta Hırsızlık Yapan Zanlılar Nevşehir’de Yakalandı

Çorum ve Yozgat illerinde hırsızlık suçlarından aranan 2 kişi, Nevşehir polisinin çalışmaları sonucu yakalandı. Edinilen bilgilere göre Çorum ve Yozgat illerinde kapı göbeklerini kırarak evlere giren A.A. (28) ve cezaevi firarisi...

Çorum Ve Yozgat’ta Hırsızlık Yapan Zanlılar Nevşehir’de Yakalandı
14 Nisan 2016 Perşembe 12:15

banner143
banner134
Çorum ve Yozgat illerinde hırsızlık suçlarından aranan 2 kişi, Nevşehir polisinin çalışmaları sonucu yakalandı.

Edinilen bilgilere göre Çorum ve Yozgat illerinde kapı göbeklerini kırarak evlere giren A.A. (28) ve cezaevi firarisi H.İ.Ö. (25), Nevşehir’in Avanos ilçesinde yakalandı. Hırsızlık zanlılarının yapılan üst aramasında yüklü miktarda para, ziynet eşyası ele geçirildi. Zanlıların araçlarında yapılan aramada ise evlerin kapı göbeklerini kırmak için kullandıkları tornavida, İngiliz anahtarı ve bir adet anahtar bulundu.

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından yakalanan hırsızlık zanlıları Yozgat İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekiplere teslim edildi.

Nevşehir’in Avanos ilçesinde yakalanan zanlılardan Malatya’nın Pötürge ilçe nüfusuna kayıtlı H.İ.Ö.’nün cezaevi firarisi olduğu ve üzerinden sahte kimlik çıktığı öğrenildi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.