banner461

Kazayı oğlu üstlenmişti ama, baba itiraf etti...

Nevşehir'de geçtiğimiz gün bir kişiye çarparak ölümüne sebep olan kazayı oğlu değil babasının yaptığı polis ekiplerince gün ışığına çıkarıldı. Baba vurdu, oğlu üstlendi

banner503
16 Ekim 2019 Çarşamba 22:00

banner143
banner134

Nevşehir'de bir kişiye çarparak ölümüne sebep olan kazayı oğlu değil babasının yaptığı polis ekiplerinin başarılı çalışmaları sonucu gün ışığına çıkarıldı.

Nevşehir'de geçtiğimiz gün 2000 Evler mahallesi Zübeyde hanım caddesi üzerinde otomobiliyle yolun karşısına geçmeye çalışan 23 yaşındaki üniversite öğrencisi Yasemin Gül'e çarpıp, ölümüne neden olan ve kaza yerinden kaçan aracın şüpheli sürücüsü B.E aynı gün akşam Avanos'ta ki bağ evinde yakalanmasının ardından olayı üstlenmeye çalıştı, ancak polisi kandıramadı...

Kazayı oğlu üstlenmişti ama...

Kazadan henüz 48 saat geçmeden olayı titiz çalışmaları ve teknik takibi sonrası aydınlığa kavuşturan Nevşehir polisi, ölümle sonuçlanan kazada sürücünün gerçekte baba M.E olduğunu tespit etti. 

Yakalanarak gözaltına alınan M.E nin de itirafı sonrası emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği mahkemece tutuklanarak Nevşehir cezaevine gönderildi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.