banner461

Nevşehir'de bekçiler şüpheli araçta uyuşturucu ele geçirdi

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Çarşı ve Mahalle Bekçileri Bekdik Mahallesinde Devriye görevleri sırasında şüphelendekleri 50 plakalı araçta yapmış oldukları kontrolde ;...

banner503
Nevşehir'de bekçiler şüpheli araçta uyuşturucu ele geçirdi
23 Ocak 2020 Perşembe 17:37

banner143
banner134

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Çarşı ve Mahalle Bekçileri Bekdik Mahallesinde Devriye görevleri sırasında şüphelendekleri 50 plakalı araçta yapmış oldukları kontrolde ;

O.K. ve H.Y. isimli şahısların yapılan kontrolünde; Alüminyum folyoya sarılı şekilde ( 0,18 gr.) metamfetamin, araç içerisinde paspas üzerinde Alüminyum folyoya sarılı ( 0,64 gr.) bonzai ele geçirilerek muhafaza altına alınmıştır.

Aracın muayene ve sigortasının bulunmadığından, Trafik Ekibi tarafından trafik yönünden 420 Tl cezai işlem uygulanmış araç trafikten men edilmiştir.

Şüpheli şahıslar ve muhafaza altına alınan narkotik maddeler Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerine Adli İşlemleri için teslim edilerek haklarında Uyuşturucu Madde Satın Alma Bulundurma ve Kullanmak Suçlarından Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda Adli işlem yapılmıştır.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.