banner461

Nevşehir'de Hırsızlık Zanlısı 2 Kişi Yakalandı

Nevşehir'de ki bir inşaattan, yaklaşık değeri 15.000 TL olan Kalorifer konektörü ve ısı pay ölçer sayaçlarının çalınması neticesinde şüpheli 2 kişi yakalandı.

banner503
Nevşehir'de Hırsızlık Zanlısı 2 Kişi Yakalandı
13 Haziran 2019 Perşembe 16:57

banner143
banner134

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ekipleri Açıktan Hırsızlık Olayını gerçekleştiren Şüpheli Şahısları Kısa Sürede Yakaladı.

24.05.2019 ve 28.05.2019 tarihleri arasında Nevşehir merkez Cevher Dudayev Mahallesinde bir inşaatta, yaklaşık değeri 15.000 TL olan Kalorifer konektörü ve ısı pay ölçer sayaçlarının çalınması neticesinde meydana gelen “Açıktan Hırsızlık” olayı ile ilgili olarak;

Asayiş Şube Müdürlüğümüz Hırsızlık-Oto Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri tarafından yapılan araştırmalar neticesinde, olayı S.I. ve M.S. isimli şahıslar tarafından gerçekleştirildiği tespit edilerek yakalaması yapılmış, ayrıca şahıslardan iki adet kurusıkı tabanca ele geçirilerek muhafaza altına alınmıştır.

Olay hakkında Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda yakalanarak gözaltına alınan şahıslar sevk edilmiş oldukları mahkemece adli kontrol şartıyla serbest kalmışlardır.

            GÜVENLİ ŞEHİR… NEVŞEHİR…


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.