banner461
banner195

Nevşehir'de ruhsatsız tabanca ve tüfek ele geçirildi

Nevşehir'de polis tarafından yapılan 2 farklı operasyonda ruhsatsız silah ve tüfek ele geçirildi.

Nevşehir'de ruhsatsız tabanca ve tüfek ele geçirildi
13 Eylül 2018 Perşembe 09:58

banner143
banner134

Nevşehir merkez ve Avanos ilçesinde polis tarafından yapılan 2 farklı operasyonda ruhsatsız silah ve tüfek ele geçirildi. 

Nevşehir'de Şüpheli Şahıstan Ruhsatsız Tüfek Ele Geçirildi.
Nevşehir Emniyet Müdürlüğüne bağlı Kale Şehit İsmail ARSLAN Polis Merkezi Amirliği ekipleri “Tüfekli Bir Şahsın Havaya Ateş Ettiği ve İş Yerine Zorla Girmeye Çalıştığı Yönünde “yapılan ihbara istinaden 2000 Evler Mahallesinde yapmış olduğu çalışmada; Şüpheli şahıs M.K. isimli şahıs kısa sürede yakalanmış , şahsa Cumhuriyet Savcısının talimatları doğrultusunda; Şahsa “6136 sayılı Ateşli Silahlar ve Bıçaklar ile Diğer Aletler Hakkında Kanuna Muhalefet Etmek  ve Genel Güvenliğin Kasten Tehlikeye Sokulması” suçundan yasal işlem yapılmıştır ve “6284 sayılı  Ailenin Korunması Ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanunu Kapsamında 3 Ay Süre İle Önleyici Tedbir Kararı” uygulanarak mevcutlu olarak Adli Makamlara sevk edilmiştir.

Avanos'ta Şüpheli Araçtan Ruhsatsız Silah Ele Geçirildi.

Avanos İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından asayiş uygulamasında ruhsatsız tabanca ele geçirildi.

Nevşehir Emniyet Müdürlüğüne bağlı Avanos İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri rutin devriye görevleri esnasında durumundan şüphelendikleri 50 ** *** plakalı araç içerisinde yapmış olduğu kontrolde A.T. isimli şahsın üzerinde 1 adet ruhsatsız silah ele geçirilmiş, şahsa Cumhuriyet Savcısının talimatları doğrultusunda; Şahsa “6136 sayılı Ateşli Silahlar ve Bıçaklar ile Diğer Aletler Hakkında Kanuna Muhalefet Etmek”suçundan yasal işlem yapılmıştır.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.