banner461
banner195

Nevşehir'de Suç ve Suçluya Geçit Yok

Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapma veya Sağlama Suçundan Tutuklanan Şüphelinin Yapılan Ev Aramasında Çok sayıda  Silah ve Bıçak Ele Geçirildi.

Nevşehir'de Suç ve Suçluya Geçit Yok
29 Ağustos 2018 Çarşamba 15:15

banner143
banner134

15.08.2018 günü hakkında “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapma veya Sağlama” suçundan yasal işlem yapılan ve 16.08.2018 günü çıkarıldığı Mahkeme sonucunda tutuklanarak Cezaevine gönderilen O.Ç. isimli şahıs Nevşehir Adli Makamlarının Arama ve El Koyma kararına istinaden Kale Şehit İsmail Arslan Polis Merkezi Amirliğince ikametinde Kale Şehit İsmail ARSLAN Polis Merkezi Amirliğince yapılan aramada;
- Namlusu açılmış kurusıkıdan bozma (2) adet tabanca,
- (4) adet 7,65 kalibre tabanca mermisi,
- (9) Adet sallama tabir edilen bıçak,
- Elcek kısmında kartal pençesi içerisinde kristal küre bulunan siyah renkli asanın elçek kısmı dön derilerek çıkarıldığında bıçak olan asa
- (1) adet tabanca, bu tabancaya takılı bir adet şarjör, bu şarjör içerisinde MKE marka 7,65 b ibaresi yazılı bir adet fişek, ele geçirilmiştir.
Olay ile ilgili olarak şüpheli hakkında “6136 Ateşli Silahlar ve Bıçaklar ile Diğer Aletler Hakkında Kanuna Muhalefet Etmek” suçundan yasal işlem yapılmış, şüpheli tutuklu olarak Cezaevinde bulunduğundan ifadesi alınamamış, ele geçirilen Materyallerin Kriminal incelemesi yapılmak üzere Kayseri Kriminal incelemeye gönderilecektir.
Güvenli Şehir … Nevşehir…


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.