banner461
banner195

Nevşehir’de 300 polisle 'huzur operasyonu'

Türkiye genelinde 81 ilde gerçekleştirilen “Huzur” operasyonu kapsamında Nevşehir il genelinde 300 polisin katılımıyla asayiş uygulaması gerçekleştirildi.

Nevşehir’de 300 polisle 'huzur operasyonu'
28 Ocak 2017 Cumartesi 23:19

banner143
banner134
Türkiye genelinde 81 ilde gerçekleştirilen “Huzuroperasyonu kapsamında Nevşehir il genelinde 300 polisin katılımıyla asayiş uygulaması gerçekleştirildi.
İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından suçların önlenmesi ve suçluların yakalanması amacıyla kentin giriş çıkış noktalarında geniş çaplı asayiş uygulaması gerçekleştirilirken narkotik köpeği ise umuma açık olan iş yerlerinde uyuşturucu madde araması yaptı. Türkiye genelinde akşam saatlerinde başlayan “Türkiye Huzur” uygulaması kapsamına Nevşehir’de 7 ilçede 300 polisin katılımı ile başta şehir merkezinin giriş çıkışları olmak üzere ilçelerin giriş ve çıkışlarında sabit yol uygulaması yapıldı. Uygulamaya narkotik, mali, terör, kaçakçılık ve organize, çevik kuvvet ve trafik ekiplerinin de aralarında olduğu yaklaşık 300 polis katıldı.
Nevşehir il merkezinde bulunan umuma açık olan iş yerlerinde narkotimler ilk kez görev alırken Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü’nde görevli “Irmak” isimli narkotik köpeği de iş yerlerinde uyuşturucu madde aradı. İş yerlerini didik didik arayan Irmak isimli narkotik köpeği vatandaşlardan da büyük ilgi gördü.


Nevşehir’de huzur operasyonu
Nevşehir’de huzur operasyonu
Nevşehir’de huzur operasyonu
Nevşehir’de huzur operasyonu

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.