banner461

Nevşehirli aileler uyuşturucuya göz açtırmayan polis için dua ediyor

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele ekipleri, il genelinde uyuşturucu tacirleri ve kullanıcılarına yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

banner15
Nevşehirli aileler uyuşturucuya göz açtırmayan polis için dua ediyor
20 Kasım 2020 Cuma 17:05

banner143
banner134

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele ekipleri, il genelinde uyuşturucu tacirleri ve kullanıcılarına yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Hemen hergün uyuşturucu ile ilgili haberleri sizlerle paylaşırken Polisimizin gençlerimizi bu illetten kurtarmak, yasa dışı işlere bulaşmasını engellemek, topluma kazandırmak ve aileler yıkılmasın düşüncesiyle adeta uyuşturucu ile savaşını büyük bir kararlılıkla sürüyor. 

Uyuşturucudan hayatları kararan gençleri bu bataklıktan çıkarmak adına zehir tacilerine savaş açan Nevşehir Emniyet Müdürlüğüne ise Nevşehirli Ailelerden büyük destek var.

Kararlılığımız Artarak Devam Ediyor İzin Vermeyeceğiz.

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Ekipleri Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları ve koordinesinde İlimiz genelinde uyuşturucu tacirlerine, kullanıcılarına yönelik başarılı çalışmalarını hız kesmeden devam etmektedir.

➽Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince Bölge Trafik ve Denetleme Önü Yol Kontrol ve Denetleme 33 plakalı araçta yapılan kontrolde şeffaf naylon poşet içerisinde 7,17 gr Esrar ele geçirilmiş şüpheli B.Ç. isimli şahıs hakkında talimat gereği Uyuşturucu Madde Satın Almak, Kabul Etmek Veya Bulundurmak suçlarından,  

➽Nevşehir merkez 2000 Evler Mahallesi Nar Yolu üzerinde şüpheli R.S. isimli şahsın yapılan kontrolünde alüminyum folyoya sarılı 1,30 gram esrar ve  0,70 gram Metamfetamin yakalanmış şüpheli iki şahsa “Kullanmak İçin Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak" suçundan  adli işlem yapılmış,

➽Kozaklı İlçe Emniyet Amirliğimiz ekiplerince Emek Mahhallesi Şehit Polis Recep ŞAHİN Caddesi üzerinde bir araçta yapılan kontrolde, alüminyum folyoya sarılı 0.6, 1.8 ve 1,8  gram  metamfetamin yakalanmış şüpheli B.A. hakkında Uyuşturucu Madde Satın Almak, Kabul Etmek Veya Bulundurmak suçlarından Adli işlem yapılmış,

➽Avanos İlçe Emniyet Müdürlüğümüz ekiplerince ilimize uyuşturucu getireceği yönünde elde edilen istihbari bilgiler doğrultusunda şüpheli araç Topaklı Bölge Trafik Denetleme Amirliği önünde durdurularak yapılan kontrolünde 3 gr Metamfetamin, 1,5 gr tütün ile esrar karışımı uyuşturucu madde ve 1 adet cam payp yakalanarak muhafaza altına alınmış şüpheli Z.S. ve M.D. isimli şahıslar hakkında “Kullanmak İçin Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak" suçundan  adli işlem yapılmış,

➽Nakotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalarda; Kapucubaşı Mahallesi 2. Işıksaçan Sokak üzerinde şüpheli S.Ç. ‘nin yapılan kontrolünde 0,30-0,60-0,50-1,00  gram EROİN, Aksaray yolu üzeri bir petrol istasyonu içerisinde park halinde bulunan 50 plakalı araç ve sürücüsü R.Y. isimli şahsın yapılan kontrolünde satın aldığı uyuşturucuyu kullanmak için hazırlarken suçüstü yakalanmış, alüminyum folyo içerisi metamfetamin ve bir adet camdan yapılmış, ucunda pipet takılı şekilde Payp (PİPE) adı verilen ve uyuşturucu metamfetamin içmek için kullanılan aparat yakalanmış şahıslar hakkında “Kullanmak İçin Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak" suçundan  adli işlem yapılmıştır.  

FİB Haber'den Emniyet Müdürü Artunay'a özel Teşekkür...

Nevşehir'de aileler gencecik körpe yavrularının uyuşturucu bataklığından çıkarılması için uyuşturucu tacirlerine savaş açan ve başarılı mücadelesi için Nevşehir Polisine hergün dua ediyor. Şüphesiz bu çalışmalarda Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet Artunay'ın büyük katkısı var...

Uyuşturucuya savaş açan ve uyuşturucunun ilimizde kökünü kazıkmakta kararlı Nevşehir Polisi için FİB Haber Merkezi Genel Koordinatörü İbrahim Uysal Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet Artunay'ı makamında ziyaret ederek teşekkürlerini iletti.

Bizde Nevşehir halkı adına FİB Haber Merkezi olarak Başta Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet Artunay olmak üzere tüm Nevşehir Polisine sonsuz teşekkürlerimizi gönderiyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.