banner461

Vali Aktaş, bayram öncesi yapılan trafik denetimlerine katıldı

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş bayram öncesi yapılan trafik denetimlerine bizzat katılarak denetlemeye devam ediyor

Vali Aktaş, bayram öncesi yapılan trafik denetimlerine katıldı
03 Haziran 2019 Pazartesi 10:48

banner143
banner134

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş bayram öncesi yapılan trafik denetimlerine bizzat katılarak denetlemeye devam ediyor.

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay ve İl Jandarma Komutanı Yüksel Yiğit ile birlikte Terminal Kavşağı Yol Kontrol ve Denetleme Noktasında yapılan denetimleri yerinde inceleyerek Denetleme Defterini tanzim etti.

Ülkemizin Önemli Turizm Merkezlerinden olan ve Bayramda binlerce kişinin tatilini geçirmek için geldiği Kapadokya ve Nevşehir İlimizde artan trafik yoğunluğu nedeniyle trafik denetlemeleri ekiplerimiz tarafından aralıksız devam etmektedir.

Yol kontrol ve trafik denetimi yapan güvenlik güçlerinin denetimlerine katılan Valimiz Sayın İlhami Aktaş, kontrol noktasında durdurulan sürücüleri trafik kurallarına uyulması yönünde uyarılarda bulundu. Durdurulan araçların sürücüleriyle sohbet ederek, sürücüleri bayram tatilinde güvenle seyahat edebilmeleri için bilgilendirdi.

Valimiz Sayın İlhami Aktaş; “İl jandarma ve emniyet personellerimizle birlikte bayram öncesi tedbirler aldık. Bu arada İçişleri Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü ile başlattığı kampanya kapsamında, çocuklar şoför olan büyüklerinin kurallara uyup uymadığına not veriyor. Bizde bu anlamda çocuklarımıza Ramazan Bayramı tedbirleri kapsamında “Karnemi Dolduruyorum Trafiğe Güvenle Çıkıyorum” sloganı ile hazırlanan karneleri dağıtıyoruz. Çocuklar büyüklerini uyarma konusunda daha etkili oluyorlar. Tekrardan tüm vatandaşlarımıza kazasız hayırlı bayramlar diliyoruz” dedi.

Sürücüler ise bayram öncesi yapılan trafik uygulamalardan duydukları memnuniyetlerini ifade ederek, Valimiz Sayın İlhami Aktaş’a teşekkür ettiler.

GÜVENLİ ŞEHİR… NEVŞEHİR…

#BuYoldaHepBirlikteyiz #KırmızıDüdük 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.