banner461

Derinkuyu Belediyesi TOKİ konutları için talep toplama başladı

Nevşehir'in Derinkuyu ilçesi Belediyesince vatandaşların konut ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla TOKİ adı altında Toplu Konut yapımı faaliyetleri için çalışmalar başladı.

banner503
Derinkuyu Belediyesi TOKİ konutları için talep toplama başladı
26 Nisan 2019 Cuma 17:51

banner143
banner134

Derinkuyu Belediyesi öncülüğünde başlatılan TOKİ konutlarına talep toplama için ilk müracat Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent AKSOY tarafından yapıldı.

Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, ilçeye yapılması planlanan TOKİ konutları çalışması hakkında yaptığı açıklamasında; "Belediye’miz öncülüğünde ilçemizin toplu konut ihtiyacını gidermek için başlatılan, TOKİ aracılığı ile Til Tepesi mevkii’ne yatay mimari yöntemi ile yapılacak konutlara talep toplama bugün ile başlatılmış olup, talepler Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından toplanılmaktadır" dedi. 

Belediye Başkanı Bülent AKSOY açıklamasında; "İlçemizin konut ihtiyacını gidermek için başlatmış olduğumuz bu proje ile Derinluyu’muza TOKİ’yi kazandırıp ilçemizin şehirleşme yolunda önemli adım atmış olacağız. Bundan sonraki projelerimizide hayata geçirip daha yaşanabilir ilçe haline getireceğiz, bu projenin vatandaşlrımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.