banner461

Nevşehir'e Alt Yapıda Dev Borular Döşeniyor

Nevşehir Belediyesi, 100 yılın Dev Alt Yapı Projesi kapsamında, büyük çaptaki dev boruları döşemeye başladı...

Nevşehir'e Alt Yapıda Dev Borular Döşeniyor
20 Temmuz 2019 Cumartesi 16:38

banner143
banner134

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Mustafa Parmaksız Caddesi’nde devam eden alt yapı ve üst yapı çalışmalarını inceledi.

Meteris Meydanı Kavşağı ile Gülşehir Köprülü Kavşağı arasındaki Mustafa Parmaksız Caddesi’nde yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek birim müdürlerinden bilgi alan Başkan Rasim Arı, ardından Meteris Meydanı’nı gezdi ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Yıllardır Nevşehir’in en büyük sorunlarından biri olan alt yapı problemini çözmek için çalışmaların aralıksız devam ettiğini vurgulayan Arı, “Bu çalışmalar Nevşehir’e uzun yıllar yetecek ve bir daha bu bölgelerde altyapı çalışması görmeyeceğiz. Bu çalışmalarımızın sonrasında üst yapı noktasında çalışmalara başlayacağız ve sokaklarımızı baştan aşağıya yenileyeceğiz. Gelecek nesillere daha güzel bir şehir bırakmak için çalışmalarımıza gece gündüz devam ediyoruz. Nevşehir’in yarınları daha güzel olacak" diye konuştu.

Hemşehrilerinin sağlıklı bir çevrede yaşayabilmesi için şehrin altyapısının sorunsuz olması gerektiğini vurgulayan Arı, şunları kaydetti:

"Altyapı ve üstyapı çalışmalarını tamamladığımız birçok bölgede vatandaşlarımız, oluşturulan modern çevrenin konforundan yararlanmaya başladı. Vatandaşlarımıza çalışmalara gösterdikleri anlayış için teşekkür ediyorum.”


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.