banner461

Ürgüp'te Berber ve kuaförler dezenfekte edildi hijyen setleri hazır: Esnaf mutlu

Kovid-19 salgını nedeniyle kapatılan ve 11 Mayıs itibariyle tekrar açılacak olmasından dolayı, Berberler, Kuaförler ve güzellik salonları Ürgüp Belediyesi tarafından ilaçlanmaya bugünden başladı.

banner503
Ürgüp'te Berber ve kuaförler dezenfekte edildi hijyen setleri hazır: Esnaf mutlu
09 Mayıs 2020 Cumartesi 17:40

banner143
banner134

Kovid-19 salgını nedeniyle kapatılan ve 11 Mayıs itibariyle tekrar açılacak olmasından dolayı, Berberler, Kuaförler ve güzellik salonları Ürgüp Belediyesi tarafından ilaçlanmaya bugünden başladı. İlaçlama çalışmaları, bugün akşam saatlerine kadar devam edecek.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından dağıtılacak olan hijen setlerinin Pazar günü Saat 10.00 ile 15.00 Arası Yapılacak. Hijyen setleri Süleyman Özaşık tarafından İşyeri Sahiplerine Teslim Edilecek. Ürgüp’te 43 işletmeye Belediye tarafından dağıtılacak hijyen setleri hediye paketi şeklinde verilecek.
Konu ile kısa bir açıklama yapan Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, “İçinde bulunduğumuz bu süreçte Ürgüp halkına ve esnafına hizmet vermek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Ürgüp halkı sağlıklı mutlu ve huzurlu olsun. Yeterki tedbirlere riayet etsinler. Bizler hizmet için varız. Ürgüp’e hizmet bizi gururlandırıyor” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.