banner461
banner195

12 Okula Daha Tablet Dağıtılacak

Milli Eğitim Bakanlığının Türkiye genelinde uygulamaya geçirdiği Tablet Bilgisayar dağıtımı önümüzdeki günlerde Nevşehir’de sürecek.

12 Okula Daha Tablet Dağıtılacak
05 Şubat 2014 Çarşamba 09:39

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Milli Eğitim Bakanlığının Türkiye genelinde uygulamaya geçirdiği Tablet Bilgisayar dağıtımı önümüzdeki günlerde Nevşehir’de sürecek.

Edinilen bilgiye göre; 17 Şubat 2014 tarihinde ilimizde bulunan 12 Okul Öğrenci ve Öğretmenlerine tablet bilgisayar dağıtılacak. Dağıtım için İl Milli eğitim müdürlüğü ve ilgili okul müdürlüklerinin hazırlıkları sürüyor.

Aynı tarihte daha önceden belirlenen Ülkemiz genelindeki çok sayıda okul öğrenci ve öğretmenlerine de tablet bilgisayar dağıtımı yapılacağı belirtildi. 17 Şubat 2014 tarihi itibariyle ilimiz genelinde tablet bilgisayar dağıtımı yapılacak okullar; Acıgöl Anadolu İmam Hatip Lisesi, Avanos İmam Hatip Lisesi, Avanos Anadolu Lisesi, Derinkuyu Anadolu İmam Hatip Lisesi, Gülşehir Lisesi, Ürgüp Hayri Mehmet Ürgüplü Anadolu Lisesi, Kozaklı İmam Hatip Lisesi, Kozaklı Anadolu Lisesi, Nevşehir Merkez 2000 Evler Anadolu Lisesi, Nevşehir Anadolu Lisesi, Nevşehir Anadolu Öğretmen Lisesi, Ürgüp TESAN Anadolu Öğretmen Lisesi.

İlimiz genelindeki söz konusu 12 okula 5 bin dolayında tablet bilgisayar dağıtımının yapılacağı öngörülüyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kurdo - 4 yıl önce
bu tablet bilgisayar dagitimi guzel bir olaydir takdir ediyorum dagitilacak 12 okuldan imam hatip okulu agirlikli olmasi tesadufenmi yoksa bilinclimi, yeni il milliegitim mudurunun ismini bilmiyorum ama bir acik lama da bulunurlarsa iyi olur subemuduru osman balak aciklama yapabilir mudur adina
Avatar
ERGEN - 4 yıl önce
dağıtılır dağıtılır kardeşim dağıtılan devede kulak misali esas sen toplanana bak ekp adı altında toplanana bak. vatandaşı bezdiriyor sen onu sor.