banner461
banner195

2000 Evler İHL Çelişkisine Avlanmaz Ailesi Bir Son Verecek

2014-2015 Eğitim öğretim döneminde ilimiz merkezinde oldukça ilginç bir gelişme yaşandı. 2000 Evler mahallesinde açılması beklenen İmam Hatip Lisesi bu semtte söz konusu okula tahsis edilecek bir bina olmadığı için Cevher Dudayev Mahallesindeki bir okul binasında hizmet vermeye başladı.

 2000 Evler İHL Çelişkisine Avlanmaz Ailesi Bir Son Verecek
02 Mayıs 2015 Cumartesi 16:59

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) 2014-2015 Eğitim öğretim döneminde ilimiz merkezinde oldukça ilginç bir gelişme yaşandı. 2000 Evler mahallesinde açılması beklenen İmam Hatip Lisesi bu semtte söz konusu okula tahsis edilecek bir bina olmadığı için Cevher Dudayev Mahallesindeki bir okul binasında hizmet vermeye başladı. Okul halen o binada hizmet veriyor.

2000 Evler mahallesine acilen bir imam hatip okulu binası gerektiğinin Avlanmaz Ailesine ulaştırılmasının ardından İlimizde bu konuda önemli eğitim yatırımlarına imza atan Avlanmaz ailesi bu konuda da hayırseverliğini ortaya koydu.

Geçtiğimiz günlerde inşaatı Avlanmaz Ailesi tarafından yaptırılmak üzere 2000 Evler Mahallesinde yeni imam hatip lisesi okul binasının inşaatına başlandı.  

Bu yılsonuna kadar tamamlanarak yeni eğitim öğretim yılından itibaren hizmete girmesi beklenen İmam Hatip Lisesi binasının tamamlanarak hizmete girmesiyle birlikte 2000 Evler mahallesinde hizmet vermesi gereken okul bu mahallede hizmet vermeye başlayacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
TEŞEKKÜRLER - 3 yıl önce
allah razi olsun
Avatar
acil - 3 yıl önce
Cok acildi bi o eksikti ortalik imam hatipli dolu güya hal ortada din iman tertemiz bu iş de bir terslik yok mu ?
Avatar
baki öncel - 3 yıl önce
avlanmaz ailesine teşekkürler.. nerde hayırlı bir iş var orada avlanmaz imzasını görmeniz mümkün.. biz böyle tanıdık böyle devam etmesini dileriz..
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
avlanmaz ailesinden allah razı olsun. ama yollar berbat o kadar umursamaz bir belediye var hakkımı helal etmiyorum yöneticiler ve sevgili fib haber bu yollarıda haber yapın lütfen.
Avatar
imamhatiplim - 3 yıl önce
biran önce bitmesini istiyoruz