banner461
banner195

2014 YGS Şampiyonu Altınyıldız Liselerinde akşam etütleri başladı.

Üniversite sınavlarında yıllardır Nevşehir Birinciliklerini kazanan, Türkiye’nin en başarılı eğitim kurumları arasında yer alan Altınyıldız Koleji 2014 YGS’de çeşitli puan dallarında Nevşehir 1. 2. ve 3.lüklerini kazandı.

2014 YGS Şampiyonu Altınyıldız  Liselerinde akşam etütleri başladı.
16 Nisan 2014 Çarşamba 14:08

banner143
banner134

 Üniversite sınavlarında yıllardır Nevşehir Birinciliklerini kazanan, Türkiye’nin en başarılı eğitim kurumları arasında yer alan Altınyıldız Koleji  2014  YGS’de çeşitli puan dallarında Nevşehir 1. 2. ve 3.lüklerini kazandı.

          Altınyıldız Eğitim Kurumları; 2013 YGS de ve LYS de Nevşehir 1.liklerini kazandırarak; 12’si Tıp Fakültesi, 4’ü ODTÜ ve 6 İTÜ olmak üzere 110 öğrencisini daha üniversiteli yapmıştı. Her yıl yeni bir başarıya imza atan Altınyıldız Koleji, 12 yılda 672 öğrencisini Türkiye’nin seçkin üniversitelerine gönderirken, 62 Tıp Fakültesi kazandırmıştır.

TÜBİTAK, UNESCO, EBİKO gibi Uluslar arası Proje yarışmalarında Dünya ve Türkiye     1. liklerini de kazanan Özel Altınyıldız Liselerinde Akşam etütleri başlamıştır.

16:30’dan 20:00’a kadar devam eden akşam etütlerinde, öğrencilere Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Edebiyat, Geometri, Tarih ve Coğrafya derslerine yer verilmektedir.

Akşam yemeğinin de okulda yenildiği Akşam etütlerine 9, 10 ve 11. sınıflar katılmaktadır.

Özel Altınyıldız Fen Lisesi, Özel Altınyıldız Anadolu Lisesi, Özel Altınyıldız Anadolu Öğretmen Lisesi ve Özel Altınyıldız Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ile Nevşehir’de en fazla Özel Liseyi bünyesinde bulunduran Altınyıldız Eğitim Kurumları, başarı ve disiplininden taviz vermeden, geceli gündüzlü çalışarak uzman öğretmenleriyle, öğrencilerini geleceğe hazırlamaktadır.

Akşam etütlerinin yapılmasında emeği geçen okul yönetimine, öğretmenlere, öğrenci ve velilere teşekkür ederiz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
öğretmen - 4 yıl önce
i̇lk üç dereceyi alan öğrencilerin ismini ve türkiye derecelerini de yazar mısınız?nevşehir fen lisesi öğrencinin ismini ve sıralamasını paylaştı.