banner461
banner195

2015 LYS’ ye Kardelen Koleji Damgası!

2015 YGS' de yüksek bir başarı göstererek Özel Okullar İl 1.liği elde eden Kardelen Koleji 30 Haziranda açıklanan LYS sonuçları neticesinde de bu sevinci yaşamaya devam ediyor.

2015 LYS’ ye Kardelen Koleji Damgası!
02 Temmuz 2015 Perşembe 18:51

banner143
banner134

 2015 YGS' de yüksek bir başarı göstererek Özel Okullar İl 1.liği elde eden Kardelen Koleji 30 Haziranda açıklanan LYS sonuçları neticesinde de bu sevinci yaşamaya devam ediyor. Son 5 yıldır bireysel ve kitlesel başarının adresi olan Kardelen Koleji,  2015 LYS' de MF-TM puan türlerinde onlarca Türkiye derecesi elde etmiştir. Açıklanan resmi sonuçlara göre;

Türkiye’de ilk 2 binde 23 derece,

Türkiye’de ilk 5 binde 37 derece,

Türkiye’de ilk 10 binde 44 derece,

Türkiye’de ilk 20 binde 84 derece ve

Türkiye’de ilk 50 binde 195 derece.

Elde edilen başarıların ardından Özel Kardelen Koleji'nden yapılan yazılı açıklamada, öğrencilerin elde ettikleri başarıdan büyük bir mutluluk duyduklarını belirten Kardelen Ailesi, “Bizler Özel Kardelen Koleji olarak hiçbir başarının tesadüfî olmayacağının, bu tip sonuçların ancak sistemli, programlı, kaliteli bir eğitim programı ile başarılabileceğinin farkındayız. Alanında uzman, genç, dinamik öğretmen kadromuz; dershanesiz eğitim sistemi ile hafta içi - hafta sonu kursları ve güler yüzlü, sıcak aile ortamında öğrencilerimize en iyiyi sunmaya çalışıyoruz ve sonuçlar gösteriyor ki bunu hep birlikte başarıyoruz.

Daha fazla başarı için her yıl kendisini yeniden şekillendiren daha iyi eğitim -öğretim olanakları oluşturarak öğrencilerimizin ve velilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilen yönetim anlayışımız sayesinde Nevşehir'de ilklerin ve en iyilerin okulu olmaya devam ediyoruz. LYS sınavında öğrencilerimizin elde ettiği bu başarılarda emeği geçen tüm öğretmenlerimize ve öğrenci velilerimize teşekkürlerimizi sunarız" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.