banner461
banner195

23 Nisan Ortaokulu Öğrencilerinden Gönüllü Çevre Projesi

Proje danışmanlığını Fen ve Teknoloji öğretmeni Fatma Nur Özcan'ın yürüttüğü Nevşehir 23 Nisan Ortaokulundan gönüllü Öğrencilerin katılımında gerçekleşen çevre projesi devam ediyor.

23 Nisan Ortaokulu Öğrencilerinden Gönüllü Çevre Projesi
19 Aralık 2013 Perşembe 10:43

banner143
banner134

   S.O.S (SAVE OUR SPEICES) TÜRLERİMİZİ KORUYALIM PROJESİ

Türlerimizi Koruyalım Projesi, Erentay Eğitim Danışmanlık Kurumu tarafından yapılandırılmış olan ve halen geliştirilerek yürütülmekte olan ulusal ve uluslararası katılımcıların yer aldığı bir ilköğretim çevre eğitimi projesidir

   Projede alan çalışmalarına katılan ilköğretim öğrencilerinin bilimsel süreçler yardımı ile doğadaki etkileşimleri neden-sonuç örüntüsü içinde anlamalarına ve çevre problemlerinin çözümüne yönelik stratejiler geliştirmelerine olanak sağlayacak özgün bir eğitim modeli yapılandırılmıştır. 

Erentay Eğitim Danışmanlık bünyesinde yürütülen S.O.S ( Save Our Species – Türlerimizi koruyalım ) projesine okulumuz katılımda bulunmuş ve kabul edilmiştir. Proje çalışmaları okulumuzdan 5. Sınıf ve 6.sınıftan gönüllü öğrencilerin katılımı ile yürütülmektedir.Proje danışmanlığını ise   Fen ve Teknoloji  öğretmeni Fatma Nur Özcan  tarafından yapılmaktadır.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.