banner461
banner195

24 Kasımda Altınyıldız Rüzgarı

24 Kasım Öğretmenler Günü Nevşehir’de birbirinden anlamlı törenlerle kutlandı.

24 Kasımda Altınyıldız Rüzgarı
25 Kasım 2016 Cuma 18:32

banner143
banner134
24 Kasım Öğretmenler Günü Nevşehir’de birbirinden anlamlı törenlerle kutlandı.
            Nevşehir Valiliği önünde bulunan Atatürk Anıtına Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR ve öğretmenler tarafından çelenk konuldu.
            Çelenk sunma töreninde Altınyıldız Koleji Beden Eğitimi Öğretmeni Mustafa UĞURLU, Müdür Yardımcısı Korhan ASLANER , Müzik Öğretmeni Bekir DÜNDAR görev aldı.
 
ZİYARETLER
            Okul Müdürleri ve öğretmenlerden oluşan heyet ilk önce Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürünü,ardından Nevşehir Valisi İlhami AKTAŞ’ı makamında ziyaret etti.
            Ziyaretlerde Altınyıldız Koleji Müdürü Özkan KILINÇ ve Almanca Öğretmeni Gonca ALTUNTAŞ yer aldı.
KUTLAMA PROGRAMI
         Altınyıldız Eğitim Kurumları tarafından hazırlanan Öğretmenler Günü Kutlama Programı Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde yapıldı.Edebiyat öğretmenleri İbrahim SAĞLAM,Dilek SARITOSUN yönetiminde yapılan kutlama programında çok sayıda öğretmen ve öğrenci görev aldı.
            Müzik öğretmeni Belir DÜNDAR’ın yönettiği koroda orkestra ve solist olarak öğretmenler performanslarıyla göz kamaştırdı.
            Altınyıldız Koleji öğretmen ve öğrencileri davetlileri çiçeklerle karşıladı.Mükemmel bir program izleyen davetliler,ellerinde Türk Bayrakları ile söylenen türkülerle,şarkılara eşlik ettiler.Program takdirle karşılandı.
                                     15 TEMMUZ FOTOĞRAF SERGİSİ
                Altınyıldız Eğitim Kuruımları tarafından hazırlanan 15 TEMMUZ FOTOĞRAF SERGİSİ açılışı Nevşehir Valisi İlhami AKTAŞ,Belediye Başkanı Hasan ÜNVER ve protokol tarafından yapıldı.
            15 Temmuz sürecinde Nevşehir’de verilen Demokrasi Mücadelesi konulu Fotoğraf Sergisi büyük beğeni topladı.
            Protokol ve davetlilere sergi salonunda düzenlenen kokteyl ile program devam etti.
            24 Kasım Öğretmenler Günü pastası Nevşehir Valisi İlhami AKTAŞ,Belediye Başkanı Hasan ÜNVER protokol ve öğretmenler tarafından kesildi.
 
                                               OKUL İÇİ KUTLAMALAR
         Altınyıldız Eğitim Kurumlarında ayrı ayrı düzenlenen programlarda Okul Aile Birliği Başkanı Burçin GÜNDÜZ,Başkan Yardımcısı Rabia YÜCEKUL BİLEK,Üyeler Süleyman KURT,Hatice ACAR,Buket AYDIN Okul Müdürleri ve öğretmenleri ziyaret ederek 24 Kasım Öğretmenler gününü kutladılar.
Cumhuriyetimizin kurucusu Başöğretmen Atatürk’ü,tüm öğretmenlerimizi şükran ve minnet duygularıyla andığımız nice 24 Kasım öğretmenler Gününde tekrar buluşmak dileğiyle,saygılar sunarız.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.