banner461
banner195

3. Kardelen Günleri Başladı

Nevşehir Özel Kardelen Koleji geleneksel Kardelen Günleri etkinlikleri Forum Kapadokya Alışveriş ve Yaşam Merkezinde başladı.

3. Kardelen Günleri Başladı
07 Haziran 2014 Cumartesi 12:36

banner143
banner134

 Özel Kardelen Koleji 3. Kardelen Günleri açılış törenine Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fazıl Parlak, Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan, Kardelen İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı. Forum Kapadokya Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde düzenlenen Kardelen Günleri resim sergisi ve projelerinin sergilenmesiyle başladı. Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fazıl Parlak resim sergisinde ki resimleri tek tek gezerek öğrencilerden bilgiler aldı.

Kardelen Koleji öğrencileri tarafından hazırlanan Fen, Matematik, Fizik ve Kimya projeleri de sergi alanına gelen öğrencilerin ve vatandaşların büyük ilgisini çekti.

Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan yaptığı açıklamada 3. Kardelen Günlerinin Pazar gününe kadar devam edeceğini söylerken şunları kaydetti. ‘’ Özel Kardelen Koleji olarak 3. Kardelen Günlerimiz Forum Kapadokya Alışveriş ve Yaşam Merkezinde başladı. Kardelen Günlerimizde öğrencilerimiz tarafından resim sergisinin yanı sıra fen, matematik projelerimizde sergilenmektedir. 3. Kardelen Günleri etkinliklerimizde emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum’’


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.