banner461
banner195

300 Öğrenci Kitabı Götürdü

Türk Eğitim-sen Nevşehir Şube Başkanlığı tarafından düzenlenen Karneyi Getir, Kitabı Götür kampanyasından 300 öğrenci yararlandı.

300 Öğrenci Kitabı Götürdü
12 Şubat 2014 Çarşamba 09:01

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Türk Eğitim-sen Nevşehir Şube Başkanlığı tarafından düzenlenen Karneyi Getir, Kitabı Götür kampanyasından 300 öğrenci yararlandı.

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, 24 Ocak 2014 tarihinde başlayan kampanyanın ilgi görmesinden memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Uğur, “Nevşehir İlinde eğitim gören öğrencilere kitap okuma alışkanlığını kazandırmaya katkı sağlamak, öğrenim gören öğrencilere karne hediyesi vermek, öğrenim gören öğrencilerimizi sendikamızda misafir etmek, geleceğimizin teminatı öğrencilerimize değer verdiğimizi hissettirmek gibi çok başlık ile yola çıktığımız Etkinliğimiz yoğun ilgi görürken, bir çok öğrenci karneleri ile kendileri bizzat şubemize uğrayıp kitap alırken, bir çok öğrencimiz ise Velileri ile şubemize gelerek kitaplarını almışlardır. İki haftalık süre içerisinde toplam 300 öğrenci bizzat şubemize gelerek kitaplarını alırlarken, yaptığımız etkinlik ve kendilerine hediye edilen kitaplardan dolayı teşekkür etmişlerdir” dedi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.