banner461
banner195

5 Puan Dalında Birden Birinci Altınyıldız Koleji Öğrencisi Samet Taha Karslıoğlu Oldu

2015 LYS Sonuçlarına göre Özel Altınyıldız Koleji mezunları büyük bir başarıya daha imza attı.Türkiye'de ilk 1000 de 20 derece kazanan Altınyıldızlılar tam 5 puan dalında Nevşehir Birincisi oldu.

5 Puan Dalında Birden Birinci Altınyıldız Koleji Öğrencisi Samet Taha Karslıoğlu Oldu
02 Temmuz 2015 Perşembe 18:44

banner143
Ragıp Özaltın'dan Şampiyona Altın
İlgili Galeriye Git
banner134
2015 LYS Sonuçlarına göre Özel Altınyıldız Koleji mezunları büyük bir başarıya daha imza attı.Türkiye'de ilk 1000 de 20 derece kazanan Altınyıldızlılar  tam 5 puan dalında Nevşehir Birincisi oldu.

                 Özel Altınyıldız Fen Lisesinden, bu öğretim yılında mezun olan Samet Taha KARSLIOĞLU ''İlkokul,ortaokulu ve liseyi Altınyıldız Kolejinde okuduğunu,babasının 2 yıl önce tayini çıktığı halde Nevşehir Altınyıldız Kolejinde kaldığını bu başarısında en büyük payın ailesi ve Altınyıldız Koleji olduğunu söyleyerek,okul kurucularına, müdürlerine ve öğretmenlerine teşekkür etti.

                 Altınyıldız Koleji Genel Müdürü Serhat İĞDECİ,Lise Müdürü Özkan KILINÇ,İlköğretim Müdürü Mehmet ERAVCI'yı ailesi bile ziyaret eden Karslıoğlu,herkese ayrı ayrı teşekkür ederek helallik aldı.Hacettepe Tıp Fakültesini tercih edeceğini belirten şampiyon öğrenci ; ''Benimle birlikte çok sayıda arkadaşım Türkiyre ve il dereceleri kazandı.

                 Nevşehir 1.liği,2.liği,3.lüğü derecelerinin yanısıra, toplu başarıda okulumuz büyük bir başarı daha kazandı.Nevşehire hayırlı olsun.'' dedi.

 

RAGIP ÖZALTIN'DAN ŞAMPİYONA ALTIN

 

                 Altınyıldız Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp ÖZALTIN, Şampiyon Samet Taha KARSLIOĞLU ve annesi Sabiha KARSLIOĞLU'nu kabul ederek kutladı.Öğrenciye altın armağan eden Ragıp ÖZALTIN başarılı bir üniversite hayatı diledi.

 

                 Şampiyon öğrenci; YMF-3, YMF-2,YTM-1,YTM-2, YTM-3 alanlarında  Nevşehir Birincisi olurken Türkiye'de ilk 500-600 derece arasında yer aldı.Yine Altınyıldız Koleji öğrencilerinden, Burak BELADA,Berkant Tüysüz çeşitli puan dallarında Nevşehir'de ilk 3 derece içerisinde yer alırken, Türkiye genelinde ilk 1000 dereceye girme başarısı gösterdiler.

                 Şampiyon öğrencilerimizi öğretmenlerimizi ve ailelerini kutlarız.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.