banner461
banner195

Abdurrahman Dilipak Nevşehir'e geliyor

Nevşehir KYK tarafından düzenlenen "Uluslararası İlişkiler" konulu KYK Tematik Kış Kampına konuşmacı olarak gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak katılacak.

Abdurrahman Dilipak Nevşehir'e geliyor
25 Ocak 2017 Çarşamba 21:51

banner143
banner134
KYK Nevşehir, çevre illerden gelecek olan 100’lerce KYK öğrencisini "Uluslararası İlişkiler Kampında" bir araya getiriyor.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Konferans Salonunda açılışı yapılan Uluslararası İlişkiler konulu Tematik Kış Kampının son gününde konuşma yapmak üzere gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak'ın Nevşehir'e geleceği belirtildi.


Nevşehir KYK tarafından düzenlenen "Uluslararası İlişkiler" konulu KYK Tematik Kış Kampına konuşmacı olarak gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak katılacak.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu eğitim faaliyetlerine yarıyıl tatilinde de ara vermiyor. Geçen yıl 10 farklı şehirde 1000 gençle Tematik Kış Kampları uygulamasına imza atan KYK, bu yıl da 81 ilden 1500 KYK’lı genci, 11 ilde “KYK Tematik Kış Kampları”nda buluşturuyor.

Kamplarda üniversiteli gençlere yönelik verilecek akademik seminerlerin yanı sıra ilin tarihi ve kültürel mekânlarının keşfedileceği şehir gezileri, sinema gösterimleri ve birbirinden farklı sportif etkinlikler de gerçekleştirilecek.

KYK Tematik Kış Kampları kapsamında; Uluslararası İlişkiler Kampı Nevşehir'de düzenlenecek. Konusunda uzman kişilerin katılımlarında düzenlenen KYK Tematik Kış Kampı 5 gün sürecek olup Cuma günü Abdurrahman Dilipak'ın katılımı ile sona erecek. Türkiye’nin çok yakından tanıdığı gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak KYK’lı gençlerle bilgi ve tecrübelerini paylaşacak.

5 gün sürecek kamplarda KYK’lı gençlerin temaya ilişkin akademik bilgi sahibi olmaları, alanında başarılı ve uzman isimler ile bir araya gelmeleri ve ufuklarını genişletmeleri hedefleniyor.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.