banner461
banner195

AGD’den Bahar Şenliklerine Tepki

Nevşehir Anadolu Gençlik Derneği, Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesinin bu yıl düzenleyeceği bahar şenliklerindeki bazı etkinliklerine tepki gösterdi.

AGD’den Bahar Şenliklerine Tepki
29 Nisan 2015 Çarşamba 23:59

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Anadolu Gençlik Derneği, Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesinin bu yıl düzenleyeceği bahar şenliklerindeki bazı etkinliklerine tepki gösterdi.

Konuya ilişkin bir açıklama yan Anadolu Gençlik Derneği Nevşehir Şube Başkanı Abdurrahim Doğru, “Allah dostlarından Hacıbektaş Veli adı altında olan Üniversitemizin bahar şenlikleri kapsamında yaptıkları yanlış organizasyonlar ümmetimizin gençliğine en büyük zararların gelmesine olanak sağlıyor. Ahlaksız bir insanın gençliğin önüne düşmesine Asla razı olamayız. İnancımız Gereği Bu rezalete engel oluyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
EFRAİM - 3 yıl önce
gerçekten edep ya huuu bahar şenli̇ği̇mi̇ çiplaklar kampi mi belli̇ deği̇l allah nesli̇mi̇zi̇ islah etsi̇n
Avatar
şems - 3 yıl önce
milletin parasını çalanlara da tepki duyulmasını isterdim
Avatar
Furkan Güneş - 3 yıl önce
bir de bakara makara diyenlere edep ya hu deseniz ölür müsünüz?
Avatar
Didier drogba - 3 yıl önce
bu filiz kılıç denen rektör gitse şu üniversitenin başından şöyle muhafazakar bir rektör gelse devletin verdiği parayla şu yapılan rezilliğiğe bak
Avatar
agide - 3 yıl önce
kendilerini ateşte yanayan gençlik diye lanse edenler, kaç liraya parsellediniz cenneti. sapasaçma şeylerle uğraşana kadar yolsuzluğa, satılmışlığa dur deyin!
Avatar
İnsan ilk olarak kendine bakması gerekir... - 3 yıl önce
bu zihniyete sahip insanları da görüyoruz bu üniversite etrafında dolaşan kimler acaba bu memlekette yaşamıyor sanırım. herkesin evladı var kim acaba evladını başka yere üniversiteye gönderdiğinde ondan haberi var. olay bu kadar basitken başkaların evlatlarına bu şekilde itamlarda bulunmaya kimsenin hakkı yok. ortamı boş bulup kendince birşeyler yapmak isteyenler herkes işine baksın...
Avatar
samimi değilsin agd - 3 yıl önce
kuranla akara makara diyerek dalga geçenlere ve yolsuzluk yapanlara neden tepki göstermiyorsunuz.