banner461
banner195

AK Gençlik Nevşehir de Üniversite Öğrencilerini Karşılıyor

AK Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları bu yıl ilk kez Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi'ne kayıt yaptıracak öğrencileri karşılıyor.

AK Gençlik Nevşehir de Üniversite Öğrencilerini Karşılıyor
02 Eylül 2014 Salı 18:58

banner143
banner134
Gurbette ilk zamanlar zordur. Unutma yalnız değilsin, Nevşehir'de kardeşlerin seni bekliyor diyen, AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları bu yıl ilk kez Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi'ne kayıt yaptıracak öğrencileri karşılıyor.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından Nevşehir'e yeni bir uygulama başlatması dikkatlerden kaçmadı. Üniversite yerleştirme sonuçlarına göre Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi'nin kazanan ve kayıt yaptırmak için Nevşehir'e gelen öğrencileri AK Parti Gençlik Kolları Adnan Menderes terminalinden karşılanıyor.wwwfibhaber.com  Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi'ne kayıt yaptırmak için Nevşehir'e gelen öğrencileri '' Yalnız Değilsin!. Genç Kardeşim, üniversitede seni karşılayacak ve heyecanını paylaşacak ailen seni bekliyor'' pankartı ile karşılıyor. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
helal olsun - 4 yıl önce
gençler lütfen çocuklarımızı şu paralelden kurtarın çocuklarımızı elimizden alıp vatan haini yapmalarına göz yummayın..
Avatar
İzan - 4 yıl önce
i̇l özel idaresine paraleli sekreter tayin ettirenler şimdi gençleri paralelden uzak tutma iddiasında bu ne yaman çelişki
Avatar
bol keseden sallamasyon... - 4 yıl önce @helal olsun
bu güne kadar paralel dediğiniz yapı kaç gencimizi vatana, millete, dine, bayrağa, ezana karşı kışkırttı!! kaç gencimizi fuhuş ve alkol batağına sürüklenmekten kurtardı!! elinizi vicdanınıza (eğer varsa vicdanınız)biraz düşünün..
Avatar
veli - 4 yıl önce
üniversitenin kapısının önünden geçmeyenlerle bu iş olmaz hasan paşa