banner461
banner195

AK Parti Heyetinden Altınyıldız Kolejini Ziyaret

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir GİZLİGİDER,Milletvekili Adayı Ecz.Mustafa AÇIKGÖZ,İl Başkanı Av.Mehmet Ali Tanrıver,Merkez İlçe Başkanı Salih AÇIKGÖZ ve Ak Parti Heyeti Altınyıldız Kolejini ziyaret etti.

AK Parti Heyetinden Altınyıldız Kolejini Ziyaret
24 Nisan 2015 Cuma 23:56

banner143
AK Parti Heyetinden Altınyıldız Kolejini Ziyaret
İlgili Galeriye Git
banner134

 Ak Parti Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir GİZLİGİDER,Milletvekili Adayı Ecz.Mustafa AÇIKGÖZ,İl Başkanı Av.Mehmet Ali Tanrıver,Merkez İlçe Başkanı Salih AÇIKGÖZ ve Ak Parti Heyeti Altınyıldız Kolejini ziyaret etti.

          Başarılarından dolayı Altınyıldız Kolejini kutlayan heyet,kreş ve anaokulu inşaatı hakkında bilgi aldı.Okul öğretmenleri ve personeli ile sohbet eden heyet,okul Genel Müdürü Serhat İĞDECİ,Lise Müdürü Özkan KILINÇ ve yöneticilerle okulun mevcut durumunu görüştüler.         

          Ak Parti Heyetine Milletvekili seçimlerinden başarılar dileyen  Altınyıldız Kolejliler,eğitime verdikleri destekten dolayı teşekkür ettiler.


Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz ve Ebubekir Gizligider, Altınyıldız Koleji’ni ziyaret etti.

07 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek olan 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesi seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz ve Ebubekir Gizligider, Altınyıldız Koleji’ni ziyaret etti.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver ve Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz’ünde hazır bulunduğu ziyarette, AK Parti Milletvekili adayları Açıkgöz ve Gizligider, çalışmalar hakkında Okul Müdürü Serhat İğdeci’den bilgiler aldı.

Öğretmen ve öğrencilerle bir süre sohbet eden Ak Parti Nevşehir Milletvekili adayı Açıkgöz, AK Parti Hükümetleri döneminde eğitim alanında büyük reformlar yapıldığına dikkat çekti.

Eğitim alanındaki sıkıntıların birer birer giderildiğine işaret eden Açıkgöz; “Partimiz iktidara geldiği günden bu zamana kadar en büyük reformu eğitim alanında yapmıştır. Ülkemizdeki eğitim sistemi üzerinde çok büyük değişiklikler yapılmış, öğretmen ve öğrencilerimizin mağduriyetleri teker teker  giderilmiştir. Bu yapılan reformlar bize göre yeterli değildir, ilerleyen dönemlerde eğitim alanında yeni reformlar yapmaya devam edeceğiz” dedi.

AK Parti Milletvekili ve 25. Dönem Milletvekili adayı Ebubekir Gizligider ise, her zaman öğretmen ve öğrencilerin yanlarında olduklarını belirterek; “Ülkemizde eğitim ile alakalı yakın geçmişe baktığımızda kırtasiye ve kitap bulamayan öğrencilerimiz, eğitim hayatlarını yarıda bırakmak zorunda kalan, pırıl pırıl gençlerimiz vardı. Ancak iktidarımız döneminde öncelikli konulardan biri de eğitim sistemiydi, bizler eğitim sistemi üzerinde bir çok reform yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Öğrencilerimiz daha okul açılmadan kitaplarını masalarında buluyor, kara tahtalardan akıllı tahtalara hatta tablet bilgisayarlarla eğitim vermeye başladık” diye konuştu.

AK Parti Milletvekili adayları Açıkgöz ve Gizlider’in ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Altınyıldız Koleji Müdürü Serhat İğdeci ise, ziyaretlerinden dolayı AK Parti Heyetine teşekkür etti.  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevsehirli - 3 yıl önce
altınyıldızı herzaman el üstünde tutmalıyız. nevsehirimizin en değerli kurumlarının başında
Avatar
deli suphi - 3 yıl önce
inadına ebubekir kasıtlı 2-1 diyerek insanları yönlendiremeyeceksiniz 3-0 olacak olmalı ebubekir bey kime ne yaptı aklınızı başınıza alın lütfen oynanan oyunu bozun
Avatar
sade ahmet - 3 yıl önce
altınyıldız nevşehirdir.herkese başarılar
Avatar
caner - 3 yıl önce
sayın fib haber yetkilileri.şu döviz kurlarını günlük güncelleseniz cok iyi olacak.tesekkürler
Avatar
ferdi - 3 yıl önce
Siyaseti okula sokmayin akp iyice sadirdi...
Avatar
yalan ferdi - 3 yıl önce @ferdi
ne alaka.belediye seçiminde okulları mhp gezmedi mi?akparti aynı okula girmemişti.yazarken iftira atma.
Avatar
göz var - 3 yıl önce @yalan ferdi
daha geçen hahta milli eğitim bakanı altınyıldızı kutladı.bence bu ziyaret gecikmiş