banner461
banner195

AKD KİDS İNGİLİZCE ANAOKULU NEVŞEHİR’de!

Amerikan Kültür Eğitim Kurumları, AKD KİDS İngilizce Anaokulları ile Kapadokya'da!

AKD KİDS İNGİLİZCE ANAOKULU NEVŞEHİR’de!
23 Mayıs 2014 Cuma 11:10

banner143
banner134

 AKD KİDS İNGİLİZCE ANAOKULU NEVŞEHİR’de!

Amerikan Kültür Eğitim Kurumları, AKD KİDS İngilizce Anaokulları ile Kapadokya'da!
 
2 ile 6 yaş arasındaki çocuklarınızı gönderebileceğiniz AKD KİDS Kapadokya Şubesi Nevşehir’de açılıyor. AKD KİDS Anaokulları, çocuk güvenliğini maksimum düzeyde göz ederek hazırladığı hizmet binasında, özel yöntemler uygulayarak İngilizce öğretmeye ve çocukların kişisel gelişimlerini destekleyen ders ve aktiviteler sunmaya hazırlanıyor. Türkiye'nin en yaygın anaokulu zinciri olan AKD KİDS çift dilli bir eğitim modeli ve ücretsiz psikolog desteği ile anne babaları önemli bir yükten kurtarıyor.
 
Uygulanan yüksek kalite standartları sayesinde, 2011 Yılı Avrupa Birliği Kalite Ödülü’nü ve 2010-2011-2012 yıllarında, üç yıl üst üste, Tüketici Kalite Ödülleri’ni almaya hak kazanan AKD KİDS İngilizce Anaokulları, bu anlamda Türkiye’nin ilk ve tek okul öncesi eğitim kurumu olma özelliğini de taşıyor.
 
Türkiye’de Avrupa Dil Portfolyosu’na üye nadir kurumların başında gelen Amerikan Kültür Eğitim Kurumları Nevşehir İl Temsilciliği ile iletişime geçmek için 0506 645 2121 telefonu arayabilir, kapadokya@akdkids.com mail adresine sorularınızı yöneltebilirsiniz.
 
 
AKD KİDS İngilizce Anaokulu Forum AVM’de!
24-25 Mayıs hafta sonu AKD KİDS Tanıtım ve Bilgilendirme Standı Ziyaretçilerle Buluşuyor…
 
2 – 6 Yaş arasındaki çocuklara 12 ay boyunca tam gün eğitim verecek olan kurum, Avrupa Dil Portfolyosu’na üye, Türkiye’nin en yaygın okul öncesi eğitim kurumu olma özelliği ile ön plana çıkıyor. Haziran ayında kapılarını Nevşehir için aralıyor.
 
AKD KİDS yetkilileri, 24 – 25 Mayıs 2014 tarihlerinde Forum Kapadokya AVM’de veliler ve çocuklarla buluşacak, soruları yanıtlayacaklar.
 
·         24 Mayıs 2014 Cumartesi Günü 15.00 ile 17.00 saatleri arasında oyuncu/manken Yaşar Alptekin AKD KİDS tanıtım ve bilgilendirme standının bu haftaki konuğu olacak, Çocuk Kulübü’ndeki çocuklarla buluşacak, ziyaretçilerle fotoğraf çektirecek.
 
·         25 Mayıs 2014 Pazar Günü 12.00 ile 22.00 saatleri arasında Rehberlik ve Psikolojik Danışma Uzmanı, Öğretim Görevlisi S.Taylan Kapucu 2-6 yaş arasında çocuğu olan anne babaların sorularını cevaplandıracak, ücretsiz danışmanlık hizmeti verecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ülkü Aslan - 4 yıl önce
bu. yaşar alptekin'in de ne olduğu belli değil. manken ve fotomodelliği bıraktı önce umreye sonra hacca gitti. 5 vakit namaz kılıyorum dedi kameralar karşısında bugüne kadarki hayatına ağladı sızladı şimdi amerikan kültür derneği'nin okullarının reklamını yapıyor. sanırım fethullah hoca efendi'nin öğrencilerindn bu zat. yada amerika'nın elçiliğini yapmaya başladı. herneyse yinede eğer sadece ingilizce öğretilecekse iyi bir hizmet ancak ingilizcenin yanında çocukların beyinleride yıkanacaksa hoş olmaz. i̇yi araştırıp sonra çocuklarınızı kuruma vermeyi düşünmelisiniz.
Avatar
yalan rüzgarı - 4 yıl önce
çocuklara mankenlik mi öğretecekler de manken getiriyorlar.tayln bey 2 işte çalışıp kaç lira vergi vermiş.nevkurda boş bir ev tutmuşlar,ingilizce öğretiyoruz diye kayıt yapamazlar.altınyıldız koleji ve diğer ana okullarıile rekabet edemez.kapanır.
Avatar
yanlış - 4 yıl önce
sanki nevşehire açılan anaokulu kalite belgesi almış gibi haber yapılmış.zincir anaokullarında istanbuldakine belge alıp nevşehirde reklam yapılıyor.yanlışlık da var.anaokulu ise kreş açamazlar.2 yaşında çocuğu alamazlar.kreş ise neden anaokulu diye reklam yapıyorlar.
Avatar
isimsiz - 4 yıl önce
Yalan rüzgârı altinyildiz kolejiyle rekabet edemezler cümleni okurken çok güldüm :-D sanki tet-arı-amerikan vs.kolejlerinden bahsediyorsun.burdaki kolejlerin hepsi ticarethane.bi eğitimcinin yaptığı işle bi esnafın yaptığı iş kıyaslanamaz bile.o boş binayı da çok yakında doldururlar sen kafanı hasta etme !!!
Avatar
isimsiz lavu - 4 yıl önce @isimsiz
adı geçen eğitimciden o kolejde 150 tane var.senin kafan ticarethane.sen ingilizce öğretiyoruz diye vatandaşı yolacaklar.ona bak
Avatar
Ebru50 - 4 yıl önce
Hayırlı ugurlu olsun. 3,5 yaşında bir oğlum var.boylesi bir yer arıyordum. Nevşehir'de açılıyor olmasi büyük şans. Umarım ücreti de bütçemiz e uygundur.
Avatar
tebrikler - 4 yıl önce
Turizmi ile tüm dünya da ünlenmiş güzide ilimiz Nevşehir in eğitim alanında da böyle güzel ataklar yapması beni bi Nevşehirli olarak çok mutlu etti.AKD kalitesini bilen bilir Nevşehir halkı da bu kaliteyi hak ediyor.Hayırlı uğurlu olsun.
Avatar
eğitim:) - 4 yıl önce
25 aylık bi oğlum var.. gercekten güzel kaliteli bi eğitim verilicekse olayın maddi boyutu cokta önemli değil.. hiç birsey bilmeyen eğitim konusunda hicbir katkısı bulunmayan bakıcılara dünyanın parasını veriyoruz.. çocuklarımız geleceğimiz bunu sakın unutmayalım.. eğitimin pahalı olduğunu düşünüyorsanız cehaletin bedelini hesaplayın.. sokrates..