banner461
banner195

Aksaray Eğitim-Bir-Sen Yönetiminden Ziyaret

Memur-Sen’e bağlı Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Aksaray Eğitim-Bir-Sen Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerini ağırladı.

 Aksaray Eğitim-Bir-Sen Yönetiminden Ziyaret
24 Temmuz 2015 Cuma 13:06

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen’e bağlı Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Aksaray Eğitim-Bir-Sen Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerini ağırladı.

Eğitimciler Birliği Sendikası Nevşehir Şube Binasında Aksaray’lı sendikacıları ağırlayan Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Şube Başkanı Mustafa Özdemir, “Aksaray Şube Başkanımız ve beraberindeki heyetin sendikamıza olan ziyaretlerinden son derece memnuniyet duyduk. Bizlerde Nevşehir Şubesi olarak zaman zaman bölgemizdeki sendika şubelerimizi ziyaret ederek, istişarelerde bulunuyoruz ve fikir alışverişi yapıyoruz. Bu tür ziyaretlerimiz bundan sonra da devam edecek. Önümüzdeki günlerde Nevşehir Şubesi olarak bizlerde Aksaray Şubemize konuk olmayı planlıyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.