banner461
banner195

ALES Sınavı Öncesi Değerlendirme Toplantısı

Ölçme Seçme Ve Yerleştirme Merkezi Nevşehir Sınav Merkezi Koordinatörlüğü tarafından yapılan açıklamada, ALES sınavı öncesinde ilimizde değerlendirme toplantısı yapılacak.

 ALES Sınavı Öncesi Değerlendirme Toplantısı
18 Kasım 2014 Salı 15:52

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Ölçme Seçme Ve Yerleştirme Merkezi Nevşehir Sınav Merkezi Koordinatörlüğü tarafından yapılan açıklamada, ALES sınavı öncesinde ilimizde değerlendirme toplantısı yapılacak.

23 Kasım 2014 tarihinde Nevşehir İl merkezinde yapılacak olan 014- Sonbahar Dönemi ALES (Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı) Sınavı’nda öğrenci mağduriyetlerinin yaşanmaması için 21 Kasım cuma günü saat 11:00’da Fen Bilimleri Enstitüsü Toplantı Salonu’nda Bina Sınav Sorumluları ve Bina Sınav Sorumlu Yardımcıları ile sınavın işleyişi ve güvenliği hakkında bilgilendirme toplantısı yapılacak. Bina sınav sorumluları ve bina sınav sorumlu yardımcılarının toplantıya katılmaları istendi.

Nevşehir Sınav Merkezi Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Cemal Çarboğa başkanlığında gerçekleştirilecek olan toplantıda sınavın ilimizde sorunsuz bir şekilde tamamlanması için alınan tedbirler masaya yatırılacak.                                                       


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.