banner461
banner195

Altınyıldız Anaokulundan Nevşehir Adliyesine Ziyaret

İlimizin okul öncesindeki marka kurumu olan Özel Altınyıldız Anaokulunun Türk Yıldızları ve Deniz Yıldızları sınıfları öğrencileri öğretmenleriyle birlikte Nevşehir Adliyesini ziyaret ettiler.

Altınyıldız Anaokulundan Nevşehir Adliyesine Ziyaret
27 Mart 2018 Salı 18:08

banner143
banner134

Adliye ziyaretinde ilk olarak Cumhuriyet Başsavcımız sayın Alptuğ Kürşat Şahin makamında ziyaret edildi. Ziyarete anaokulu müdürü Mustafa Uçar, öğretmenler Nesli Erez, Şefika Merve Yandakcı, Selin Bostancı, Tuğba Şahin ve Rabia Ünal katıldılar. İki öğrencimiz tarafından sayın Cumhuriyet Başsavcımıza çiçek sunuldu. Sayın Cumhuriyet Başsavcımız Alptuğ Kürşat Şahin tarafından öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle okulöncesi eğitimle ilgili sohbet edildi. Altınyıldız Kreş ve Anaokulunun çalışmalarıyla ilgili bilgiler verildi. Öğrencilerimiz tarafından sorulan sorular sayın Cumhuriyet Başsavcımız tarafından cevaplandı. Sayın Cumhuriyet Başsavcımız Alptuğ Kürşat Şahin tarafından öğrencilerimize Türk bayrağı ve çeşitli hediyeler verildi. Daha sonra toplu fotoğraf çekimiyle ziyaret sona erdi.

Cumhuriyet Başsavcılığı ziyaretinden sonra Nevşehir Adliye binası gezildi. Aile mahkemesi de ziyaret edilerek öğrencilere kısa bir duruşma izletildi. İki öğrencimiz tarafından Aile mahkemesi hakimi sayın Nagihan Şahin’e çiçek takdim edildi. Duruşma salonunda bulunan mahkeme hakimi ve Avukatlara teşekkür edilerek duruşma salonundan çıkıldı. Adliye ziyaretinde giriş kapısından itibaren bizleri karşılayıp, çıkışa kadar eşlik eden Cumhuriyet Başsavcılığı çalışanlarına; Aile mahkemesi çalışanlarına, tüm adliye çalışanlarına ve Adliye girişinde görev yapan emniyet görevlilerimize çok teşekkür ediyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.