banner461

Altınyıldız'da “Haftasonu Ailemle Okulumdayım” Projesi Sürüyor

Okul öncesi eğitimde çığır açan Altınyıldız, veli, öğrenci, okul birlikteliğini her haftasonu farklı bir etkinlikle geliştiriyor.

banner15
Altınyıldız'da “Haftasonu Ailemle Okulumdayım” Projesi Sürüyor
25 Şubat 2019 Pazartesi 10:42

banner143
banner134

Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda düzenlenen toplantılarda veliler öğrencileri ile birlikte birbirinden güzel etkinliklere katılıyor.

Bu hafta sonu etkinlikleri sabah kahvaltısı ile başladı. Duvar boyaması, deneyler, oyunlar ve çeşitli aktivitelerle dolu dolu bir gün daha yaşandı.

Altınyıldız Kreş ve Anaokulu öğretmenleri;

“ Biz, ailelere, çocuklara ve kendimize söz vermiş olmanın bilincindeyiz. Bu sorumluluğu keyifle, onurla ve başarıyla yerine getiriyoruz.

Okul öncesinde alışkanlıkları ve standartları değiştiriyoruz. Yaşamımızı insan gelişimine, eğitimine ve çocuk yetiştirmeye adadık.

Güçlü öğretmen kadromuz “Hafta sonu ailemle okulumdayım.” projesini başlattı. Altınyıldız ailesi olarak, coşkuyla eğitime hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Eğlenceli aktivitelerle okulunda el izi bırakan çocuklarımız, ailelerimiz duvar boyamasında farkındalıklarını sergilediler. Oobleck deneyi ile farklı şekil ve renklerle boyama ile etkinlikler devam etti. Birlikte olmak ailelerimizin, çocuklarımızın ve güçlü kadromuz ile Altınyıldız Kreş ve Anaokulu olarak, öğrencilerimizle bütünleşerek, çocuklarımıza başarılı ve iyi bir gelecek fırsatı sunuyoruz.

Bizimle olan ailelerimize, çocuklarımıza ve Altınyıldız Anaokulunun güçlü kadrosuna teşekkür ederiz.

Bölgemizin ve ilimizin en büyük en başarılı Anaokulu olan Altınyıldız Anaokulu yarının temelini oluşturmada ki sorumluluğunun bilinciyle başarılara imza atıyor.

Mutlu gelecek için, mutlu çocuklar için sizinleyiz.”dediler.

Haftasonu ailemle birlikteyim projesi Mart ayı içerisinde devam edecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.