banner461
banner195

Altınyıldız Eğitim Kurumları Geleceğimizi Şekillendiren Kadınlarımızdır Dedi

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde de Altınyıldız Eğitim Kurumları Genel Müdürü Serhat İĞDECİ aydınlık geleceğimizi şekillendiren kadınlarımızdır diyerek tüm kadın çalışanların bu özel gününü kutladı.

Altınyıldız Eğitim Kurumları  Geleceğimizi Şekillendiren Kadınlarımızdır Dedi
08 Mart 2016 Salı 10:13

banner143
banner134

Özel Altınyıldız Liseleri müdürü Özkan KILINÇ, kadın sadece bir anne değil; öğretmen, psikolog, danışman ve anlatmakla bitmeyecek daha birçok rol üstlenmektedir. Kadınlarımız sadece evin içinde değil iş ve toplumsal hayatımızda da çok önemli bir role sahiptir diyerek güller takdim ederek günlerini kutladı.Şüphesiz ki dünyanın var oluşundan bu yana kadınların her gelişmede önemli bir katkısı vardır. Mustafa Kemal Atatürk kadınlar için şu cümleyi söylemiştir:
             "Şuna kani olmak lazımdır ki, dünya üzerinde gördüğümüz her şey kadının eseridir." dedi. Günümüz dünya toplumlarında kadının  yeri henüz istenilen seviyeye ulaşmamıştır. Bu yüzden onlara verilen bu özel günde  yılda bir kez de olsa kalplerini kazanabilir ve farkındalık yaratarak geleceğimizi şekillendiren Saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum dedi.
 

banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.