banner461
banner195

Altinyildiz Eğitim Kurumlari Liselerinde 2. Veli Toplantilari Başladi.

Lise 9, sınıf öğrenci veli toplantısı ile başlayan toplantılar üç gün devam edecek.

Altinyildiz Eğitim Kurumlari Liselerinde 2. Veli Toplantilari Başladi.
29 Kasım 2016 Salı 09:22

banner143
banner134
Lise 9, sınıf öğrenci veli toplantısı ile başlayan toplantılar üç gün devam edecek.

Konferans salonunda yapılan veli toplantısı Fen,Anadolu,Mesl eki ve Teknik Anadolu Liseleri öğrenci velileri ve öğretmenlerinin katılıyla düzenleniyor.
Toplantılarda branş öğretmenleri ve öğrenci velileri bir araya geldi.Veliler, sınıf öğretmenleri ve branş öğretmenleri ile görüşme yaparak öğrencilerinin eğitim durumları hakkında bilgi sahibi oldular.

Öğretmenler, velilerle bire bir görüşerek derslerin işlenişi, öğrenci davranışları, veli-öğrenci ilişkisi konularında geniş değerlendirmelerde bulundu.
Toplantının bitiminde bir değerlendirme yapan Altınyıldız Liseleri Müdürü  Özkan Kılınç , toplantıya yoğun bir veli katılımının olduğunu belirterek öğretmen-veli buluşmalarını okul olarak çok önemsediklerini dile getirdi.

Velilerimize teşekkür ediyorum. Bizleri her zaman desteklediler ve hiçbir zaman yalnız bırakmadılar. Yoğun katılımla gerçekleşen bir toplantıya daha ev sahipliği yaptık,diyerek veli toplantılarının önemine değindi .

10. 11. 12. sınıflarımızın veli toplantıları 29 ve30 Kasım tarihlerinde yapılacaktır,.  
Altınyıldız Eğitim Kurumları  toplantısına katılan veliler,okul yönetimine teşekkür ederek,bire bir etüt uygulamaları,kurslar,deneme sınavları,derslerin işlenişi,disiplin gibi hususlarda duydukları memnuniyeti dile getirmişlerdir.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.