banner461
banner195

Altınyıldız Eğitim Kurumunda Muhteşem Karne Coşkusu

Başarının bir Gelenek olduğu, Nevşehir'in tartışmasız en başarılı eğitim kuruluşu olan Altınyıldız Eğitim Kurumu'nda 2016-2017 eğitim öğretim yılı düzenlenen muhteşem karne töreni ile sona ererken, öğrencilerini de yaz tatile uğurladı.

Altınyıldız Eğitim Kurumunda Muhteşem Karne Coşkusu
09 Haziran 2017 Cuma 14:51

banner143
banner134
Başarının bir Gelenek olduğu, Nevşehir'in tartışmasız en başarılı eğitim kuruluşu olan Altınyıldız Eğitim Kurumu'nda 2016-2017 eğitim öğretim yılı düzenlenen muhteşem karne töreni ile sona ererken, öğrencilerini de yaz tatile uğurladı.

Altınyıldız
 Koleji Eğitim Kurumlarına bağlı "Kreş, ilköğretim ve lise öğrencileri" dönem sonu Karne heyecanını aileleri , öğretmenleri ve arkadaşları ile birlikte yaşadılar.

Altınyıldız Liselerinde Coşkulu Karne Töreni


Herbiri birbirinden anlamlı başarılarla taçlandırdığımız 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılını tamamlamanın sevincini yaşıyoruz.
           
017 YGS’de bütün İl Birinciliklerini kazanan öğrencilerimiz TÜBİTAK Türkiye Finalisti,Uluslararası Bilim Olimpiyatları Dünya 2.liği,Atletizm ve diğer spor dallarında Türkiye ve Balkan Şampiyonlukları kazanmışlardır.
           
Bu başarılarımıza öğrencilerimizin haftasonu katılacakları 2017 LYS’de yeni başarılar ekleyeceklerine şüphemiz yoktur.
           
Bugün yapılan törenlerde okul yöneticlerinin konuşmalarının ardından 12.sınıflar tüm öğrenci ve öğretmenlerin alkışlarıyla tören alanına geldiler.
          
Altınyıldız İlköğretim Kurumunda Karne Coşkusu

Yapılan Törende Konuşma yapan Kurum Müdürü Mehmet ERAVCI , 2017 Teog sınavında 35 Türkiye 1.liğiyle birlikte  733 öğrencinin 100 tam puan aldığını belirterek,bu büyük başarıda emeği geçen öğretmenlerimizi, velilerimizi ve öğrencilerimizi kutlayarak mezun olan 8.sınıf öğrencilerimize yeni öğretim hayatlarında  başarılar diledi.Diğer öğrencilerimize de yaz tatilinde kendilerine verilen programlara uymaları gerektiğini belirten Sayın ERAVCI,başarılı bir dönemi geride bıraktığımızı,seneye başarılarımızın katlanarak devam etmesini dilediğinde bulundu.

Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda Hüzünlü Karne Heyecanı Yaşandı

Ayrıca İlimizin okul öncesindeki marka kurumu olan Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda öğrenciler ve veliler karne almanın sevincini ve mutluluğunu yaşarken, aynı zamanda okuldan ve öğretmenlerinden ayrılmanın hüznünü yaşadılar. Özellikle Anaokulundan mezun olan öğrencilerimiz ve velilerimiz okuldan ayrılırken çok duygusal anlar yaşadılar. Mezun olan öğrencilerimizin ve bazı velilerimizin de ağlayarak okuldan ayrılmaları okul idarecilerini ve öğretmenlerimizi de çok duygulandırdı.

Anaokulumuzdan mezun olan tüm öğrencilerimize bundan sonraki öğrenim hayatlarında başarılar dileğiyle, Kreş ve Anaokulumuzun sevgili öğrencilerine, öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştiren kıymetli öğretmenlerimize ve tüm velilerimize sağlıklı ve mutlu iyi tatiller dileriz.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.