banner461
banner195

Altınyıldız 'ın Altın kızları Altınyıldız Koleji Türkiye Yarı Finaline Yükseldi

Altınyıldız Koleji Yıldız Kız Basketbol takımı 07-09 Mart 2014 tarihlerinde Nevşehir Avanos'da yapılan grup müsabakalarında rakiplerini farklı mağlup ederek Türkiye Yarı Finallerine katılma başarısı göstermiştir.

Altınyıldız 'ın Altın kızları Altınyıldız Koleji Türkiye Yarı Finaline Yükseldi
11 Mart 2014 Salı 12:29

banner143
banner134
 ALTINYILDIZIN ALTIN KIZLARI ALTINYILDIZ KOLEJİ TÜRKİYE YARI FİNALİNE YÜKSELDİ.

Altınyıldız Koleji Yıldız Kız Basketbol takımı 07-09 Mart 2014 tarihlerinde Nevşehir Avanos'da yapılan grup müsabakalarında rakiplerini farklı mağlup ederek Türkiye Yarı Finallerine katılma başarısı göstermiştir.

Gurubunda Kayseri Ted Koleji ve Osmaniye Kadirli Ortaokulu ile karşılaşan Altınyıldız Koleji Yıldız Basketbol takımı 7 Mart 2014 Cuma günü oynanan müsabakada gurubunda oynadığı ilk maçında Kayseri Ted Kolejini 43-19 yenerek gurubuna galibiyetle başladı.9 Mart Pazar günü Osmaniye Kadirli Ortaokulu ile final maçına çıkan Altınyıldız Koleji Yıldız Kız Basketbol takımı bu maçı da 53-30 kazanarak gurubunu lider tamamladı ve Türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazandı.Nisan ayı içerisinde yapılması planlanan yarı final müsabakalarında Özel Altınyıldız Koleji yıldız kız takımının Nevşehir sporuna kattığı değer ve başarıdan dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Okulumuz kurulduğu günden bugüne kadar; Küçükler, Yıldızlar ve Gençler kategorisinde 54 kez il birincisi, 11 kez gruplardan çıkarak Türkiye Yarı Finallerine direkt olarak katılmış, 3 defa ise Türkiye Yarı Finallerine 3. olmuştur.

Altınyıldız Koleji olarak çocuklarımızın zihinsel ve fiziksel olarak gelişmelerini önemsiyoruz. Bu yönde çalışmalar okulumuz spor salonlarında, yüzme havuzunda, jimnastik ve bale salonlarında, açık basketbol ve voleybol sahaları, halı saha, kort tenisi, masa tenisi salonlarımızda yüzlerce çocuğumuza aynı anda eğitim verebilecek modern bir okul kampüsüne sahiptir. Ayrıca yetiştirmiş olduğumuz sporcularımızdan Doğa Yeşil ve Rabia Erol, Yıldız Kızlar Milli Takımlarında okulumuzu ve ilimizi temsil etmektedirler.

2013-2014 Eğitim-Öğretim yılı bütün alanlarda olduğu gibi spora da damga vurduğumuz yıl olmuştur.

Bütün öğrencilerimize, velilerimize, okul yöneticilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
davut uğurlu - 4 yıl önce
spora verieln değer bir toplumun gelişmişlik seviyesini gösterir. ilkel toplumlarda sosyal ve kültürel seviyesizlik maalesef sporunda önüne geçmektedir. bu bağlamda bu özel okul (altınyıldız koleji ) ni tebrik etmek gerekmektedir. eğitim kuumu demek sadece sınav başarısı demek değildir. sosyal kültürel ve sportif etkinliklerininde olması gerekmektedir.
Avatar
heyy sen bunu oku - 4 yıl önce
tabi para bol herşiyi yaparlar bizdede para olsa bizde başarrız
Avatar
yönetimsel - 4 yıl önce
basın açıklaması
Avatar
Yandaş yorumcular - 4 yıl önce
yorumcu arkadaşlar,altınyıldızı karalamak için pusuda beklemek çok zor.neyi eleştiriyorsun?sadece laf atmak !tebrik et,kıskanma.
Avatar
Tebrikler - 4 yıl önce
tebrikler,başarılarınız daim olsun
Avatar
Ruh olmazsa para oynamaz - 4 yıl önce @heyy sen bunu oku
11kez yarıfinalist olmuşlar.sen 1kez olaydın