banner177
banner195

Altınyıldız Koleji 2.Nevşehir Geneli Kitap Okuma Yarışmasına Rekor Başvuru

Altınyıldız Eğitim Kurumları tarafından bu yıl 2.si düzenlenecek olan "8.Sınıflar Kitap Okuma Yarışması" na 47 Ortaokul ekibi müracaat etti.

Altınyıldız Koleji 2.Nevşehir Geneli Kitap Okuma Yarışmasına Rekor Başvuru

banner143
banner134
Altınyıldız Eğitim Kurumları tarafından bu yıl 2.si düzenlenecek olan "8.Sınıflar Kitap Okuma Yarışması" na 47 Ortaokul ekibi müracaat etti. 

Yarışmaya 47 Okul Katılıyor

 

          Altınyıldız Eğitim Kurumları tarafından bu yıl 2.si düzenlenecek olan "8.Sınıflar Kitap Okuma Yarışması" na 47 Ortaokul ekibi müracaat etti.

          47 okulun katılımı ile Özel Altınyıldız Koleji bir başarıya daha imza attı.

          Her ortaokul 3 kişilik bir ekiple yarışmaya katılıyor.Başvurular bu gün sonra erdi.

          Altınyıldız Eğitim Kurumları Yönetimi: Kitap okumanın özendirilmesi için başlattıkları bu etkinliğin şimdiden amacına ulaştığını belirterek,yarışmaya büyük ilgi gösteren  okul müdürleri,öğretmenler ve öğrencilere teşekkür ettiler.

          Çok sayıda özel ve devlet okulunun katılacağı yarışmaya, Özel Altınyıldız Ortaokulu alınan karar gereği katılmayacaktır.

          Yarışmacı öğrenciler bu yıl 3 kitaptan seçilen soruları cevaplandıracak.

          Dede Korkut, Martı ve Toprak Ana kitapları yarışmacı okullara teslim edilmiştir.

          Yarışma 23.12.2015 Çarşamba günü Saat 10.00'da Altınyıldız Koleji Lise Konferans Salonunda yapılacaktır.

 

          NOT: Yarışma ekipleri başvuru tarihine göre sıralanmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.NEVŞEHİR GENELİ 8.SINIFLAR KİTAP OKUMA YARIŞMASI KATILIMCI OKUL EKİPLERİ

 

 

 

 

 

SIRA

OKUL

ÖĞRENCİLER

DANIŞMAN ÖĞRETMEN

OKUL MÜDÜRÜ

1

NAR FİKRET AKTEKİN ORTAOKULU

AYŞEGÜL SEVİN

OSMAN ŞENER

RAMAZAN YEŞİL

ZEHRA BETÜL ÜZÜMCÜ

ANIL DÖLEK

2

GÜLŞEHİR İMAM HATİP ORTAOKULU

SÜMEYRA DİNÇTÜRK

KUBİLAY AVGÖREN

TURGAY GÜL

ESMA DEMİR

FATMA GEDİK

3

GÖRE ORTAOKULU

HATİCE MERVE AKTAŞ

KAMİLE KOCAMAZ

LEVENT ATİK

EDA GÜL KAYNAR

SELMA TOPÇU

4

GÜLŞEHİR ALPARSLAN ORTAOKULU

SARE APAYDIN

FARUK ÇETİN

MUSTAFA ÇİFTCİ

MUHAMMED DEMİR

SEVİL GİRGİN

5

MERKEZ GAZİOSMANPAŞA ORTAOKULU

CANSU GÖKMEN

SERDAR DURAN

SEYİT KARADENİZ

SAFİR NUR TAŞKIN

MELİKE CANDAN

6

MERKEZ
D.İ.P ORTAOKULU

DAMLA ERKUT

İBRAHİM ŞANLIBABA

BURHAN KAYNAR

ELİFNAZ KAHVECİ

AHMET FATİH ŞENELMİŞ

7

GÖYNÜK ORTAOKULU

SEVGİNUR GÜLCAN

RABİA KAYA

MUSTAFA SÖNMEZ

BUSE ÜZÜM

ADEM ADAŞ

8

İSTİKLAL ORTAOKULU

BERFİN KATMAKAYA

ÖZLEM SAYĞI

ORHAN SEYFETTİN ÇELİK

EDA DEMİRKOL

DENİZ TÜFEKÇİ

9

2000 EVLER İMAM HATİP ORTAOKULU

AYŞENUR AKDEMİR

EYLEM TAHİROĞLU

İBRAHİM BAŞARAN

ZEYNEP DEMİRYÜREK

SULTAN İREM ÖZDEMİR

10

ÖZKONAK CUMHURİYET ORTAOKULU

FATMA SELİN DÖNMEZ

TOLGA GÜLEÇ

MURAT YILDIRIM

BEYZA GÜLLER

RABİA SÖYLEMEZ

11

23 NİSAN ORTAOKULU

İBRAHİM YAŞAR GÜLER

AYŞE NAMLI

YAŞAR ALTUNER

MERT TOPÇU

OĞUZHAN KARIL

12

ÖZEL LARA KOLEJİ

SELİN NUR ŞENYÜZ

AHMET TUNCER YOLCU

ULAŞ İNÖNÜ

PINAR YILMAZ

ABDULLAH TALHA KORKMAZ

13

KALABA KAZIM KARABEKİR ORTAOKULU

BERKAY UMUT BERK

İMDAT BERK

İMDAT BERK

SACİDE GÜVEN

DİLARA BİŞKİN

14

ÇAT ORTAOKULU

HAVVANUR ALTUNBAŞ

HASAN KOCAMAZ

ALİ OSMAN DENİZLİ

SEHER USLU

TEZER AYKANAT

15

KAVAK ORTAOKULU

MUSTAFA ÖLMEZ

SEDA DOĞAN

EFKAN ASLAN

SİMGE ÖZMEN

SEHER TUNÇ

16

KAYMAKLI ATATÜRK ORTAOKULU

FADİME GUFRAN

DİLEK KALAY SEZER

İRFAN AÇIKGÖZ

MURAT AKSÜT

ÜMMÜHAN NUR GÖKÇE

17

MERKEZ CUMHURİYET ORTAOKULU

AYŞE ONBAŞI

NURSEL GÜVEN TÜYSÜZ

YUSUF GÖMBEL

UMAY ZİŞAN YILMAZ

ZEYNEP KALKANCI

18

MERKEZ
75.YIL ORTAOKULU

ALPEREN URLU

ÖZLEM YILDIRIM

TAHSİN GEDİK

HÜMEYRA ALTUNIŞIK

MELDA YANAR

19

ORTAHİSAR
FATİH ORTAOKULU

SUZAN İLTAŞ

EBUBEKİR OKAN

MUSTAFA ATEŞ

MİHRİYE ELA ZOROĞLU

ESRA TURAL

20

ACIGÖL
4 TEMMUZ
 ORTAOKULU

ZEKİ KÜÇÜKÇELİK

ÖZLEM BAĞASI

YAŞAR UZ

RÜMEYSA TOPRAK

SULTAN GÜÇLÜ

21

NEVŞEHİR
TOKİ 125.YIL ORTAOKULU

İREM GÖK

FATİH İYİLİKLİ

İBRAHİM PANALCI

İLAYDA AYVAR

SEVGİ SUDE ÇOPUR

22

MERKEZ
 YUNUS EMRE
 İMAM HATİP ORTAOKULU

ZEYNEP YILMAZ

MUSTAFA KARMAZ

İSKENDER SEYFETTİN ÇINAR

AYŞEGÜL YILMAZ

HATİCE MUTLU

23

MERKEZ
MEHMET GÜLEN
ORTAOKULU

FAHRETTİN BUĞRA PİNAR

MEHMET BENLİ

ENDER KAŞ

HATİCE TOPRAK

VESİLE TARÇINOĞLU

24

MERKEZ
ATATÜRK ORTAOKULU

DAMLA TÜMER

HASAN YAYAN

UĞUR ÇATKILI

ELİF SİNEM AVVURAN

İBRAHİM DOĞAN

25

ÜRGÜP
ALİ BARAN NUMANOĞLU ORTAOKULU

AYLİN GÜVENKAYA

SEDA SÖZERİ ULUSOY

İSRAFİL SARIKAYA

MELEK İBİŞ

AHMET DEMİR

26

DERİNKUYU
MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU

SEZEN DÖŞEYİCİ

GÖKHAN GÖKSU

NURİ ÇATİN

ZEYNEP DENLİ

ESMA NUR BOSTAN

27

MERKEZ
 H.LÜTFİ PAMUKÇU ORTAOKULU

YAREN YAVUZ

MUSTAFA SOLMAZ

HARUN ÖCAL

TALHA KİRAZ

HAYRİYE NİL ÖZEN

28

AVANOS
AHMET ERGÜN ORTAOKULU

AYBUKE YENEL

EBRU SUNAL ERSAN

ENGİN AVNİ

ECE TOY

FATMANUR DÜZARDIÇ

29

ACIGÖL
İMAM HATİP ORTAOKUL

ASUMAN TURHAN

ÖMER YILDIZ

KENAN AÇIKGÖZ

HATİCE YALÇIN

SEVİLAY ÖNER

30

MERKEZ
GAZİ ORTAOKULU

BİLAL KAZAR

MUSTAFA ATICI

KAMİL USLU

MURATHAN ÖZDİN

NURULLAH BARLIK

31

GÜLŞEHİR
100.YIL ORTAOKULU

ZEHRA ALTINOK

HİLAL ÇİFTÇİ

MEHMET YILDIRIM

DURMUŞ AKGÜL

KİRAZ NUR KAYA

32

DERİNKUYU ÇAKILLI ŞEHİT KASIM POYRAZ ORTAOKULU

NUREVŞAN POYRAZ

Z.YELİZ ÇALIŞKAN

HASAN HÜSEYİN GÜLMEZ

HAFİZE POYRAZ

SİNEM POYRAZ

33

ÇİFTLİK 100.YIL ORTAOKULU

PAKİZE ERDOĞAN

ALİ DOĞAN

RIZA ÇİFTCİBAŞI

CEBRAİL SARI

BAYRAM DOĞAN

34

ÜRGÜP ATATÜRK ORTAOKULU

BİLGE SOLGUN

ŞENNUR ÖNCÜ

YUSUF KAPLAN

FATMA ALEYNA ÇETİNER

DİLARA KILINÇ

35

MAZI ORTAOKULU

DOLUNAY YILMAZ

ADİL ARI

ARİF İLTAŞ

SEDA NUR AÇIKGÖZ

ÖZLEM BAHTİYAR

36

MAHMAT ŞEHİT MURAT KOÇ ORTAOKULU

SULTAN DEŞ

GÜLHAN YILDIZ

HÜSEYİN TAŞKESEN

AHMET CAN ÇAYIR

RASİM E.DENİZ

37

GÜLŞEHİR
KARACAŞAR ORTAOKULU

NURAN AKCAN

CANSU ARIK

İSKENDER ÇİFTCİ

MUHAMMET ALİ SEVİNÇ

GÜNER YÜKSEL

38

ÖZYAYLA ORTAOKULU

HASİBENUR ALTUNTAŞ

FATİH DOĞAN

ALİ ÇELİK

ZEKİ ÖZOĞUL

HÜSEYİN KAHRAMAN

39

AVANOS İMAM HATİP ORTAOKULU

FEYZA KALEM

DUYGU ARSLAN

ESAD TUZALAN

HÜVEYDA GÜNEŞ

MUHAMMED ŞÜKRÜ YÖNEL

40

DERİNKUYU DOĞALA ORTAOKULU

BEYZA NUR ERİKÇİ

GÜL YILMAZ

İSA ASLAN

NİMET KARAGÖZ

HAMİDE ÇETİNKAYA

41

DERİNKUYU ORTAOKULU

AYŞENUR AKTAŞ

ABDULLAH ÇİFÇİ

ALİ ÖZDEMİR

ESRA KIZILTEPE

GÖKÇE NUR BEDEL

42

TOPAKLI
ORTAOKUL

İBRAHİM USLU

MERYEM SERT

HÜLYA İĞDELİ

SEMANUR ÇOBAN

MERVE ÖZBABA

43

GÖREME
ORTAOKULU

SUDE KAYA

ASLIHAN CEYLAN

HARUN EFE

NİMET KORKMAZ

CEREN MIZRAK

44

KALABA
MEHMET AKİF ERSOY
ORTAOKULU

EZGİ ÇINAR

ALİ KARASU

AYDIN MANAV

AYŞE DEMİRTAŞ

GAMZE BÜYÜK

45

ÜRGÜP
MEHMET DİKER ORTAOKULU

HATİCE ÖZTÜRK

EMRE KAYA
CUMA YALÇIN

BADEGÜL EREL

GAYE GÖKSU

RUKİYE NUR TİMUR

46

DERİNKUYU
İMAM HATİP ORTAOKULU

ARİFE GÖZTEPE

ELİF DEMİRBUĞA

YUSUF ZİYA ÖZDEMİR

BEYTULLAH ÖZTÜRK

RABİA ESKİ

47

BAŞDERE ORTAOKULU

HAVA NUR ÇELİK

HATİCE ZENGİN

NURULLAH ÖZKAN

FATMA ŞAHİN

EMİNE ERDOĞAN

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.