banner461
banner195

Altınyıldız Koleji Basketbol Takımı Türkiye Yarı Finallerine Hazırlanıyor

Altınyıldız Koleji Basketbol Takımı Türkiye Yarı Finallerine Hazırlanıyor...

Altınyıldız Koleji Basketbol Takımı Türkiye Yarı Finallerine Hazırlanıyor
28 Ocak 2015 Çarşamba 21:13

banner143
banner134
 12-15 Şubat 2015 tarihlerinde düzenlenecek olan Liseler arası Basketbol Gençler Yarı Final Yarışma Merkezleri ve Yarı finalist takımlar açıklandı.

     Nevşehir’in gururu Türkiye’nin Örnek Okulu Altınyıldız Koleji, Türkiye’de ilk 32 takım arasında yer alarak, Türkiye Finalisti olmak için Konya’da mücadele edecek.

     Çanakkale, Kayseri, Trabzon ve Konya Yarışma merkezlerinde 32 takımın mücadele edeceği Şampiyonada, Gruplarında 1. olan takımlar ve Türkiye derecesi kazanan okullar yer alacak.

     Altınyıldız Koleji’nin bulunduğu Konya Yarışma Merkezinde, İstanbul, İzmir, Antalya, Mersin, Samsun, Çanakkale, Hatay İllerinin takımları yer alıyor.

     Çok güçlü takımlarla mücadele edeceklerini belirten Altınyıldız Koleji Müdür Yardımcısı ve Takım Çalıştırıcısı Aykut Değerlier,ʺ Hedeflerinin Türkiye Finalleri ʺ olduğunu belirtti. Bu güne kadar defalarca İlkokul, Ortaokul ve Lise takımlarıyla Türkiye Yarı finalisti olduklarını hatırlatan Değerlier, 12-15 Şubat 2015 tarihlerinde Konya’da düzenlenecek Şampiyonada bir ilke imza atmayı planladıklarını söyledi.

     Şampiyon Altınyıldız Koleji takımına Türkiye Yarı finallerinde başarılar dileriz.
 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ragıp - 3 yıl önce
Tebrikler şampiyonlar