banner461

Altınyıldız Koleji Heyetinden İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Altınyıldız Eğitim Kurumları Heyeti, Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Murat DEMİR’i makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

banner503
Altınyıldız Koleji Heyetinden İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’e Hayırlı Olsun Ziyareti
02 Haziran 2016 Perşembe 11:29

banner143
banner134
Türkiye’nin Örnek Okulu Altınyıldız Eğitim Kurumları heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müdürü Demir, Özel, resmi ayrımı yapmadan bütün okullarımızla omuz omuza vererek Nevşehir’e eğitimde güzel hizmetler vermeyi hedeflediklerini belirterek,Altınyıldız Koleji’nin mevcut durumunun  ve başarılarının çok etkileyici olduğunu söylemiştir, Altınyıldız Eğitim Kurumları hakkında Genel Müdür Serhat İĞDECİ, İlköğretim Kurum Müdürü Mehmet ERAVCI, Lise Müdürü Özkan KILINÇ ve Anaokulu Müdürü Mustafa UÇAR bilgi vermiştir.Heyette ayrıca Başkan Yardımcısı Fevzi KARACA  ve Altınyıldız Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp ÖZALTIN yer almıştır.
Ragıp ÖZALTIN Genel Müdürümüz Serhat İĞDECİ, İlköğretim Kurum Müdürü Mehmet ERAVCI 19 yıldır ,Lise Müdürümüz Özkan KILINÇ ve Anaokul Müdürümüz Mustafa UÇAR uzun yıllardır kurumlarımızda görev yapmaktadır.
Başarımızdaki en büyük pay, yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz başta olmak üzere, velilerimizin  ve öğrencilerimizindir.
200’ü aşkın personelin görev yaptığı, çok sayıda öğrencinin öğrenim gördüğü Altınyıldız Eğitim Kurumları olarak Türk Milli Eğitiminin ve Nevşehir’in hizmetindeyiz.
Bugüne kadar verdikleri destekden dolayı İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yöneticilerimize ve çalışanlarına teşekkür ederiz.
Başarılı hizmetler temennisiyle Altınyıldız Heyeti ziyareti tamamlamıştır.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.