banner461
banner195

Altınyıldız Koleji Lise Genç Kız Basketbol Takımı Adana da Fırtına Gibi Esiyor.

Nevşehir 1.si olarak Adana’da katıldığı Liseler arası Basketbol Grup Şampiyonası maçlarında Altınyıldız Koleji Basketbol takımı, Cumartesi ve Pazar günleri yaptığı maçlarda; Osmaniye ili temsilcisini 76-24, Kahramanmaraş ili temsilcisini ise 53-24 yenerek büyük bir başarıya imza attılar.

Altınyıldız Koleji Lise Genç Kız Basketbol Takımı Adana da Fırtına Gibi Esiyor.
18 Ocak 2015 Pazar 12:55

banner143
Altınyıldız Koleji Lise Genç Kız Basketbol Takımı
İlgili Galeriye Git
banner134
          *İlk İki Maçını Farklı Kazanan Altınyıldızlılar Pazartesi Günü Grup 1.Liği Maçına Çıkacak.
         *Futbol Takımımız Pazartesi Konya Yolcusu.

           Nevşehir 1.si olarak Adana’da katıldığı Liseler arası Basketbol Grup Şampiyonası maçlarında Altınyıldız Koleji Basketbol takımı, Cumartesi ve Pazar günleri yaptığı maçlarda; Osmaniye ili temsilcisini 76-24,   Kahramanmaraş ili temsilcisini ise 53-24 yenmiştir.
           
          Şampiyon takımımız 19.01.2015 Pazartesi günü Hatay ili temsilcisi Lise Genç Kız takımıyla Grup 1.liği maçına çıkacak.Takımımız galib gelmesi halinde Türkiye Yarıfinallerine yükselme başarısı gösterecek.Basketbol takımımızı,Yöneticilerimizi,Beden Eğitimi öğretmenlerimizi,öğrenci velilerimizi ve takım koçu Aykut Değerlier’i kutluyoruz.

          Nevşehir 1.olarak Futbol grup 1.liği maçları için Konya’ya 19.01.2015 Pazartesi gidecek olan Altınyıldız Koleji Futbol takımına başarılar diliyoruz.
2015 yılında Türkiye genelinde grup şampiyonalarına futbol dalında  katılma hakkı kazanan tek kolej takımı olan Altınyıldızı kutluyoruz.
   


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ali bilge - 3 yıl önce
yolunuz açık olsun.her alanda gururumuzsunuz.
Avatar
kemel güne - 3 yıl önce
tebrikler