banner461
banner195

Altınyıldız Koleji Liseleri Başarılarıyla Göz Kamaştırıyor

Mezun verdiği 2002 yılından itibaren 15 yıldır Nevşehir ve Türkiye dereceleri kazanan öğrencileriyle her alanda başarıdan başarıya koşan Altınyıldızlılar,

Altınyıldız Koleji Liseleri Başarılarıyla Göz Kamaştırıyor
27 Ağustos 2016 Cumartesi 16:38

banner143
banner134
Mezun verdiği 2002 yılından itibaren 15 yıldır Nevşehir ve Türkiye dereceleri kazanan öğrencileriyle her alanda başarıdan başarıya koşan Altınyıldızlılar, Nevşehir'in eğitimde gururu olmaya devam ediyor.
Her sınav döneminde YGS ve LYS başarılarıyla gündeme gelen, istikrarlı yönetimi, başarılı ve seçkin öğretmen kadrosuyla, birbirinden başarılı öğrencileriyle başarılarına yeni başarılar ekleyen Altınyıldız Eğitim Kurumlarında "BAŞARI BİR GELENEK" olarak devam ediyor.
Türkiye'nin Örnek Okulu Altınyıldız Koleji 2016 Üniversite Yerleştirme Sınavı sonuçlarına göre çeşitli dallarda Nevşehir Birincilikleri kazanarak 112 öğrencisini Türkiye'nin seçkin üniversitelerine gönderme başarısı elde etti.
Kazandırdığı TIP,HUKUK,MÜHENDİSLİK-MİMARLIK ve diğer fakülteler ile sayısal ve nitelik olarak Nevşehir'in en başarılı, en kaliteli Koleji olduğunu bir kez daha ispat etti.
15 Yılda kazandırdığı Türkiye ve Nevşehir dereceleriyle ülkemizin en başarılı liseleri arasında yer alan Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi, 981 öğrencisini seçkin üniversitelere yerleştirerek yeni bir başarı rekoru daha elde etti.
Altınyıldız Eğitim Kurumları Liseleri ; Fen,Anadolu,Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleriyle Nevşehir'in özel öğretim alanında en büyük ve en başarılı kurumları bünyesinde barınmaktadır.
Geceli gündüzlü çalışarak elde edilen bu başarıda emeği geçen yönetici,öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyoruz.
Kayıtlarımıza büyük ilgi gösteren öğrenci velilerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.
Üniversite Hazırlık Yaz Kurslarımıza 3. haftasında büyük bir ilgi ile devam etmektedir.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.