banner461
banner195

Altınyıldız Koleji Öğrencisi Satranç Turnuvasında Türkiye 32.si Oldu

Çorum'da düzenlenen ve 68 ilden 476 sporcunun katılımıyla gerçekleşen Okul Sporları Satranç Türkiye Birinciliği, 8 Mayıs 2016 tarihinde düzenlenen ödül töreniyle sona erdi. 9 tur süren mücadele sonunda derece elde eden sporcular büyük bir coşku içinde ödüllerine kavuştular.

Altınyıldız Koleji Öğrencisi Satranç Turnuvasında Türkiye 32.si Oldu
09 Mayıs 2016 Pazartesi 10:57

banner143
banner134
Spor Genel Müdürlüğü Okul Sporları Şube Müdürlüğü tarafından, Türkiye Satranç Federasyonu işbirliği ve Türkiye İş Bankasının destekleri ile organize edilen Okul Sporları Satranç Türkiye Birinciliği, 8 Mayıs 2016 tarihinde Çorum Anitta Otel'de gerçekleşen ödül töreni ile sona erdi.
 
4 Mayıs 2016 tarihinden beri Çorum'da gerçekleşen turnuvanın ödül töreni; Çorum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Haşim Eger, Çorum Belediyesi Kültür Müdürü Mustafa Ercan, Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Gülkız Tulay, Başkan Vekilleri Prof. Dr. Yusuf Doğruer ve Aşkın Keleş, As Başkan Halil Hilmi Darı, Yönetim Kurulu Üyeleri Kasım Yekeler, Mustafa İmamoğlu ve Hüseyin Uğur Özteke, Temsilcilikler Koordinasyon Kurulu Başkanı Mustafa Eroğlu, Genek Sekreteri M. Sedat Fırat, Okul Sporları Federasyon Temsilcisi Baki Aygün ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti.
 
Öğrencimiz; Satranç sporunu Nevşehir'de ilk kez ders olarak 18 yıl önce öğretmeye başlayan Altınyıldız Koleji Türkiye dereceleri kazanmaya devam ediyor.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.